Loading...
چهارشنبه 29 دی 1400 مدیر عطریمو 48 0

آنچه در این مطلب خواهید خواند

عطر اصل زنانه الیه ساب گریل آف نیو شاین ( الي ساب گرل اف ناو شاین)


عطر الیه ساب گریل آف نیو شاین ( الي ساب گرل اف ناو شاین) از محصولات برند اصل الیه ساب در سال 2018 است. الیه ساب از برندهای مطرح و بسیار مشهور در حوزه عطر و ادکلن است که همواره سعی در تولید عطر و ادکلن های باکیفیت با طراحی های بسیار شکیل و زیبا نموده است.
عطرهای تولیدی برند الیه ساب معمولاً در کشور لبنان ساخته و عرضه می شوند. الیه ساب گریل آف نیو شاین ( الي ساب گرل اف ناو شاین) یا Girl of Now Shine از ترکیب آمیزه های شرقی گلی خلق شده است. دومنیک روپیون، صوفی لابه از عطاران بسیار هنرمند و برجسته است. عطرسازی مطرح که تمام سعی خود را در خلق بهترین رایحه عطر نموده اند.
عطرها ترکیبی خارق العاده از عناصر متفاوت هستند. کنار هم چیده شدن تک تک این اسانس ها نقشی بسزا در تولید رایحه نهایی عطر که معمولاً خاص و بسیار منحصر به فرد است دارد. نت اولیه عطر شامل روایح نارنگی ماندارین، آناناس ، گلابی ، پسته ، است. روایحی که معمولا با بوی تندی آشکار و خیلی زود از بین می روند. نت میانی عطر شامل رایحه های بسیار خوشبوی یاس، گل یلانگ ، شکوفه پرتقال ، بادام ، است. رایحه هایی بسیار مهم و تاثیر گذار که نقش بسزایی در بوی نهایی عطر دارند. رایحه های نت پایانی شامل وانیل ، نعناع هندی ، زنبق ، که در عطرهای اصل تا ساعت ها ماندگار و رد بوی بینظیری از خود به جا می گذارند.
برای خرید ادکلن زنانه الیه ساب گریل آف نیو شاین ( الي ساب گرل اف ناو شاین) به فروشگاه عطر مراجعه کنید. در این فروشگاه عطر انواع عطرهای زنانه و مردانه در انواع قیمت ها از برندهای مطرح از ارزان را گران را می توانید مشاهده کنید. اگر هم قصد خرید یا مطالعه مشخصات این محصول را دارید از طریق لینک زیر می توانید به آن دسترسی داشته باشید.
معرفی عطر
عضویت در خبرنامه
برای دریافت جدیدترین مقالات روز عطر و ادکلن در خبرنامه عضو شوید