Loading...
جمعه 14 مرداد 1401 مدیر عطریمو 175 0

آنچه در این مطلب خواهید خواند

ادکلن برند زنانه لوبین جین فیز


برند لوبین ادکلن اصل لوبین جین فیز را در سال 2009 معرفی کرد. لوبین علاوه بر رایحه خوش عطر به زیبایی ظاهری عطرها هم توجه کرده و همواره سعی در تولید عطر و ادکلن های باکیفیت با طراحی های بسیار شکیل و خاص نموده است.
لوبین کمپانی ثبت شده در فرانسه است. اگر از طرفداران عطرهای ساخت فرانسه هستید، لوبین جین فیز می تواند پیشنهاد خارق العاده ای برای شما باشد. لوبین جین فیز - Gin Fizz از کنار هم قرار گرفتن اسانس هایی ساخته شده است که جزء گروه بویایی مرکباتی معطر دسته بندی می شود. هنری ژیبولت از عطاران بسیار حاذق صنعت عطرسازی است که این عطر را ساخت.
همانطور که گفتیم، عطرها از کنار هم قرار گرفتن اسانس های متنوعی به وجود می آیند. نت اولیه عطر شامل اسانس های ترنج ، نارنگی ماندارین، لیمو ترش، رزماری ، است. روایحی که معمولا با بوی تندی آشکار و خیلی زود از بین می روند. نت میانی عطر شامل اسانس های مختلفی مثل رز ، زنبق ، یاس، صمغ گالبانیوم، شکوفه پرتقال ، است. رایحه هایی بسیار مهم و تاثیرگذار که نقش بسزایی در بوی نهایی عطر دارند. رایحه های نت پایانی شامل اسانس های لوبان ، مشک ، خزه درخت بلوط ، خس خس ، گل سوسن است.
برای خرید عطر زنانه لوبین جین فیز به فروشگاه عطر مراجعه کنید و تنوع فوق العاده ای از عطر و ادکلن های زنانه و مردانه از برندهای متفاوت را مشاهده کنید. پیشنهاد می کنیم، بر روی لینک زیر کلیک کنید، مشخصات کامل محصول به همراه نظرات کاربران در مورد این عطر را مطالعه کنید.
معرفی عطر
عضویت در خبرنامه
برای دریافت جدیدترین مقالات روز عطر و ادکلن در خبرنامه عضو شوید