Loading...
يكشنبه 08 آبان 1401 مدیر عطریمو 119 0

آنچه در این مطلب خواهید خواند

عطر و ادکلن مردانه جیانفرانکوه فره له یومو


در سال 2016، شرکت عطرسازی جیانفرانکو فره که در زمینه تولید برترین عطر و ادکلن های سرتاسر جهان بسیار مشهور و مطرح است، ادکلن جیانفرانکوه فره له یومو را معرفی و به سرتاسر جهان عرضه کرد. عطر جیانفرانکوه فره له یومو با نام Gianfranco Ferre L'Uomo هم شناخته می شود.
برند جیانفرانکو فره متعلق به کشور ایتالیا است و عطرهای این مجموعه معمولاً از آنجا انتشار می یابند. این عطر شیک و مشهور به عنوان یکی از عطرهای پرفروش و محبوب این برند با آمیزه های بسیار معطر رایحه های شرقی شناخته می شود.
همیشه در فرآیند تولید یک عطر، یکی از مهمترین فاکتورها عطرساز آن عطر است. اینکه جزء بهترین ها باشد. به عنوان مثال در این عطر می توانیم از نیکلاس بیولی، نام ببریم. استفاده از بهترین ترکیبات در ساخت یک رایحه منحصر به فرد و خاص می تواند شگفتی خاصی در رایحه یک عطر خلق کند.
برای ساخت آمیزه خوشبوی این عطر از اسانس های متنوعی استفاده شده است که در ادامه به شرح آن می پردازیم: اسانس اولیه عطر: ترنج ، هل ، زنجبیل ، فلفل
اسانس میانی عطر: سیب ، سالویا ، بنفشه ، گیاه درمنه
اسانس پایه عطر: وانیل ، نعناع هندی ، خزه درخت بلوط ، سدر ، چوب صندل سفید
این عطر مردانه از عطرهای بسیار مطرح در میان طرفداران این برند است.
اگر قصد خرید یا مشاهده قیمت عطر جیانفرانکوه فره له یومو، را دارید، از طریق لینک زیر اقدام کنید و قیمت عطر را مشاهده کنید.
جیانفرانکوه فره له یومو
خرید اینترنتی ادکلن اورجینال از طریق لینک بالا امکانپذیر است.
معرفی عطر
عضویت در خبرنامه
برای دریافت جدیدترین مقالات روز عطر و ادکلن در خبرنامه عضو شوید