Loading...
پنجشنبه 24 آذر 1401 مدیر عطریمو 189 0

آنچه در این مطلب خواهید خواند

عطر اصل مردانه - زنانه ژان پل گوتیر (گوتیه) گوتیر ۲ (گوتیه ۲ )


در سال 2005، شرکت عطرسازی ژان پل گوتیه که در زمینه تولید برترین عطر و ادکلن های سرتاسر جهان بسیار مشهور و مطرح است، عطر اصل ژان پل گوتیر (گوتیه) گوتیر ۲ (گوتیه ۲ ) را معرفی و به سرتاسر جهان عرضه کرد. عطر ژان پل گوتیر (گوتیه) گوتیر ۲ (گوتیه ۲ ) با نام Gaultier 2 هم شناخته می شود.
برند ژان پل گوتیه متعلق به کشور فرانسه است و عطرهای این مجموعه معمولاً از آنجا انتشار می یابند. این عطر شیک و مشهور به عنوان یکی از عطرهای پرفروش و محبوب این برند با آمیزه های بسیار معطر شرقی وانیلی شناخته می شود.
همیشه در فرآیند تولید یک عطر، یکی از مهمترین فاکتورها عطرساز آن عطر است. اینکه جزء بهترین ها باشد. به عنوان مثال در این عطر می توانیم از فرانسیس کرکجان، نام ببریم. استفاده از بهترین ترکیبات در ساخت یک رایحه منحصر به فرد و خاص می تواند شگفتی خاصی در رایحه یک عطر خلق کند.
برای ساخت آمیزه خوشبوی این عطر از اسانس های متنوعی استفاده شده است که در ادامه به شرح آن می پردازیم: اسانس اولیه عطر: مشک ، کهربا، وانیل

این عطر مردانه - زنانه از عطرهای بسیار مطرح در میان طرفداران این برند است.
اگر قصد خرید یا مشاهده قیمت عطر ژان پل گوتیر (گوتیه) گوتیر ۲ (گوتیه ۲ )، را دارید، از طریق لینک زیر اقدام کنید و قیمت عطر را مشاهده کنید.
ژان پل گوتیر (گوتیه) گوتیر ۲ (گوتیه ۲ )
خريد عطر و ادكلن اینترنتی از طریق لینک بالا امکانپذیر است.
معرفی عطر
عضویت در خبرنامه
برای دریافت جدیدترین مقالات روز عطر و ادکلن در خبرنامه عضو شوید