Loading...
جمعه 09 اردیبهشت 1401 مدیر عطریمو 84 0

آنچه در این مطلب خواهید خواند

ادکلن برند زنانه تری دو گانزبرگ فروت دفندو


برند تری دو گانزبرگ ادکلن برند تری دو گانزبرگ فروت دفندو را در سال 2014 معرفی کرد. تری دو گانزبرگ علاوه بر رایحه خوش عطر به زیبایی ظاهری عطرها هم توجه کرده و همواره سعی در تولید عطر و ادکلن های باکیفیت با طراحی های بسیار شکیل و خاص نموده است.
تری دو گانزبرگ کمپانی ثبت شده در فرانسه است. اگر از طرفداران عطرهای ساخت فرانسه هستید، تری دو گانزبرگ فروت دفندو می تواند پیشنهاد خارق العاده ای برای شما باشد. تری دو گانزبرگ فروت دفندو - Fruit Defendu از کنار هم قرار گرفتن اسانس هایی ساخته شده است که جزء گروه بویایی گلی میوه ای دسته بندی می شود. میشل آلمیراک از عطاران بسیار حاذق صنعت عطرسازی است که این عطر را ساخت.
همانطور که گفتیم، عطرها از کنار هم قرار گرفتن اسانس های متنوعی به وجود می آیند. نت اولیه عطر شامل اسانس های ترنج ، آناناس ، انبه ، است. روایحی که معمولا با بوی تندی آشکار و خیلی زود از بین می روند. نت میانی عطر شامل اسانس های مختلفی مثل رز ، فلفل صورتی ، است. رایحه هایی بسیار مهم و تاثیرگذار که نقش بسزایی در بوی نهایی عطر دارند. رایحه های نت پایانی شامل اسانس های مشک است.
برای خرید اینترنتی عطر و ادکلن زنانه تری دو گانزبرگ فروت دفندو به فروشگاه اینترنتی عطر و ادکلن مراجعه کنید و تنوع فوق العاده ای از عطر و ادکلن های زنانه و مردانه از برندهای متفاوت را مشاهده کنید. پیشنهاد می کنیم، بر روی لینک زیر کلیک کنید، مشخصات کامل محصول به همراه نظرات کاربران در مورد این عطر را مطالعه کنید.
معرفی عطر
عضویت در خبرنامه
برای دریافت جدیدترین مقالات روز عطر و ادکلن در خبرنامه عضو شوید