Loading...
يكشنبه 05 تیر 1401 مدیر عطریمو 59 0

آنچه در این مطلب خواهید خواند

ادکلن زنانه امانوئل آنگارو فروت د آمور گلد


در سال 2015، شرکت عطرسازی امانوئل اونگارو که در زمینه تولید برترین عطر و ادکلن های سرتاسر جهان بسیار مشهور و مطرح است، عطر امانوئل آنگارو فروت د آمور گلد را معرفی و به سرتاسر جهان عرضه کرد. عطر امانوئل آنگارو فروت د آمور گلد با نام Fruit d'Amour Gold هم شناخته می شود.
برند امانوئل اونگارو متعلق به کشور فرانسه است و عطرهای این مجموعه معمولاً از آنجا انتشار می یابند. این عطر شیک و مشهور به عنوان یکی از عطرهای پرفروش و محبوب این برند با آمیزه های بسیار معطر چایپر گلی شناخته می شود.
همیشه در فرآیند تولید یک عطر، یکی از مهمترین فاکتورها عطرساز آن عطر است. اینکه جزء بهترین ها باشد. به عنوان مثال در این عطر می توانیم از دلفین لباو، نام ببریم. استفاده از بهترین ترکیبات در ساخت یک رایحه منحصر به فرد و خاص می تواند شگفتی خاصی در رایحه یک عطر خلق کند.
برای ساخت آمیزه خوشبوی این عطر از اسانس های متنوعی استفاده شده است که در ادامه به شرح آن می پردازیم: اسانس اولیه عطر: ترنج ، انگور فرنگی سیاه
اسانس میانی عطر: بنفشه ، زنبق ، شکوفه پرتقال
اسانس پایه عطر: وانیل ، نعناع هندی
این عطر زنانه از عطرهای بسیار مطرح در میان طرفداران این برند است.
اگر قصد خرید یا مشاهده قیمت عطر امانوئل آنگارو فروت د آمور گلد، را دارید، از طریق لینک زیر اقدام کنید و قیمت عطر را مشاهده کنید.
امانوئل آنگارو فروت د آمور گلد
خرید عطر ادکلن اورجینال از طریق لینک بالا امکانپذیر است.
معرفی عطر
عضویت در خبرنامه
برای دریافت جدیدترین مقالات روز عطر و ادکلن در خبرنامه عضو شوید