Loading...
آخرین پست ها
چهارشنبه 08 تیر 1401
سه شنبه 07 تیر 1401
سه شنبه 07 تیر 1401
سه شنبه 07 تیر 1401
سه شنبه 07 تیر 1401
دوشنبه 06 تیر 1401
دوشنبه 06 تیر 1401
دوشنبه 06 تیر 1401
دسته بندی
آرشیو
شنبه 13 شهریور 1400 مدیر عطریمو 69 0
محبوب ترین عطرهای برند فرانسوی لانوین از دید مخاطبان این برند

محبوب ترین عطرهای برند فرانسوی لانوین از دید مخاطبان این برند

محبوب ترین عطرهای برند فرانسوی لانوین از دید مخاطبان این برند

آنچه در این مطلب خواهید خواند

محبوب ترین عطرهای برند فرانسوی لانوین از دید مخاطبان این برند

لانوین

1. ادو پرفیوم زنانه لانوین اکلت زنانه (لنوین اکلت دی آرپج)

عطر لانوین اکلت زنانه (لنوین اکلت دی آرپج) محصول2006  فرانسه است. این عطر در گروه عطرهای خنک طبقه بندی می شود. عطاران مشهور و حرفه ای کمپانی لانوین این ادکلن اصل را از ترکیب آمیزه های معطر گلی گیاهی ساختند. ترکیب بسیار خارق العاده و جذاب از اسانس های معطر مشک، کهربا، سدر، برگ درخت نارنج، گل صدتومانی، چای، گل ویستریا، شکوفه هلو، گل اوسمانتوس، یاس بنفش و و در کنار یکدیگر.

عطر اصل

لانوین اکلت زنانه

لانوین اکلت زنانه (لنوین اکلت دی آرپج)

 

2. لانوین اکلت پور هوم (لنوین اکلت دی آرپج مردانه)

ادکلن اورجینال مردانه لانوین اکلت پور هوم (لنوین اکلت دی آرپج مردانه) Eclat d'Arpege Pour Homme دارای طبع خنک و در گروه بویایی مرکباتی معطر دسته بندی می شود. لانوین کمپانی سازنده عطر، آن را در سال 2015  و در کشور فرانسه عرضه کرد. خرید آنلاین عطر اورجینال لانوین اکلت پور هوم (لنوین اکلت دی آرپج مردانه) را به شما توصیه می کنیم. ادکلن مردانه لانوین اکلت پور هوم از کنار هم قرار دادن اسانس های ترنج، نارنگی ماندارین، لیمو ترش سبز و یاس، رزماری، برگ بنفشه و مشک، سدر، چوب صندل سفید به وجود آمده است. بر روی نام عطر کلیک کنید و قیمت روز ادکلن لانوین اکلت پور هوم را مشاهده کنید.

لانوین اکلت پور هوم

لانوین اکلت پور هوم

 

3. ادو پرفیوم زنانه لانوین ماری می

ادکلن زنانه اصل لانوین ماری می یکی از محصولات برتر و پرفروش برند لانوین است.. لانوین ماری می در 2010  به بازار عطرهای خنک زنانه معرفی و عرضه شد.
کمپانی لانوین برای خلق رایحه این عطر زنانه از آمیزه های متفاوتی استفاده کرد. چیده شدن انواع روایح گلی میوه ای در کنار یکدیگر و خلق رایحه محشر و دلنواز. لانوین ماری می در همان ابتدا با روایح فریزیا، نارنج، هلو در نت اولیه عطر آغاز می شود. در نت میانی به روایح رز، یاس، مگنولیا می رسد و در نت پایانی با روایح مشک، کهربا، سدر خاتمه می یابد و رایحه ای بینظیر و خارق العاده را خلق می کند.

فروشگاه اینترنتی ادکلن اورجینال

لانوین ماری می

لانوین ماری می

 

4. ادو پرفیوم زنانه لانوین اکسیژن زنانه

عطر لانوین اکسیژن زنانه LANVIN محصول فرانسه است. این برند، لانوین اکسیژن زنانه را در سال 2000  به بازار عطرهای خنک زنانه عرضه کرد. لانوین این ادکلن را از ترکیب آمیزه های بسیار لطیف گلی آبزی خلق کرد. ترکیب بسیار خارق العاده و جذاب از اسانس های معطر ترنج، فلفل و رز، گاردنیای یاسمنی، شیر و مشک، زنبق، چوب صندل سفید در کنار یکدیگر.

لانوین اکسیژن زنانه

لانوین اکسیژن زنانه

 

5. لانوین ال هوم

عطر و ادکلن مردانه لانوین ال هوم Lanvin L'Homme دارای طبع خنک و در گروه بویایی گلی چوبی مُشکی دسته بندی می شود. برند سازنده این عطر لانوین است. این عطر محصول سال1997  فرانسه است. خرید اینترنتی عطر اورجینال لانوین ال هوم را به شما توصیه می کنیم. ادکلن مردانه لانوین ال هوم از کنار هم قرار دادن اسانس های ترنج، نارنگی ماندارین، بهار نارنج، اسطوخودوس و سالویا، نعناع، هل، فلفل و مشک، کهربا، وانیل، چوب صندل سفید به وجود آمده است. قیمت عطر لانوین ال هوم را با کلیک بر روی نام عطر مشاهده کنید.

خرید ادکلن اصل مردانه

لانوین ال هوم

لانوین ال هوم

 

6. عطر مردانه لانوین اکسیژن مردانه

ادو تویلت لانوین اکسیژن مردانه Oxygen for Men تولید فرانسه در سال 2001  است. لانوین برند تولید کننده این عطر، لانوین اکسیژن مردانه را در گروه بویایی چوبی معطر عرضه کرد. عطر اصل مردانه لانوین اکسیژن مردانه از ترکیب آمیزه های چوبی معطر بسیار معطر و خوشبوی فریزیا، درخت کاج، ترخون در نت اولیه عطر، گل ابریشم، سرو کوهی در نت میانی و مشک، سدر در نت پایانی عطر به وجود آمده است.

 لانوین اکسیژن مردانه

لانوین اکسیژن مردانه

 

7. ادکلن مردانه لانوین ال هوم اسپرت

ادو تویلت لانوین ال هوم اسپرت L'Homme Sport محصول2009  است. لانوین برند تولید کننده این عطر، لانوین ال هوم اسپرت را در گروه بویایی رایحه های معطر عرضه کرد. ادکلن برند مردانه لانوین ال هوم اسپرت از ترکیب آمیزه های رایحه های معطر و ترکیب اسانس های زیر به وجود آمده است.

اسانس اولیه: ترنج، لیمو ترش، برگ درخت نارنج، فلفل
اسانس میانی: اسطوخودوس، سالویا
اسانس پایه: مشک، نعناع هندی، خزه درخت بلوط

لانوین ال هوم اسپرت

لانوین ال هوم اسپرت

 

8. ادو پرفیوم زنانه لانوین جین ادو پرفیوم

ادو پرفیوم زنانه اصل لانوین جین ادو پرفیوم از محصولات محبوب و پرفروش برند لانوین است. لانوین جین ادو پرفیوم در 2008 به بازار عطرهای خنک زنانه معرفی و عرضه شد.
عطرسازان مجموعه لانوین برای ساخت رایحه بینظیر این ادکلن اصل زنانه از روایح سحرآمیز و هوس انگیزی استفاده کردند. قرارگیری انواع روایح گلی میوه ای در کنار یکدیگر و خلق رایحه بسیار خوشبو و شیک که ساختار عطر را تشکیل می دهند. لانوین جین ادو پرفیوم در همان ابتدا با رایحه لیمو ترش، توت سیاه، گلابی در نت اولیه عطر آغاز می شود. در نت میانی به رایحه رز، فریزیا، گل صدتومانی، تمشک می رسد و در نت پایانی با رایحه مشک، کهربا، چوب صندل سفید پایان یافته و رایحه ای اصیل و خوشبو خلق می کند.

ادکلن زنانه

لانوین جین ادو پرفیوم

لانوین جین ادو پرفیوم

 

9. ادو پرفیوم زنانه لانوین اکلت د فلورز (لنوین اکلت دی فلیورز)

عطر لانوین اکلت د فلورز (لنوین اکلت دی فلیورز) محصول2015  فرانسه است. این عطر در گروه عطرهای معتدل طبقه بندی می شود. عطاران مشهور و حرفه ای کمپانی لانوین این ادکلن اورجینال را از ترکیب آمیزه های معطر ساختند. ترکیب بسیار خارق العاده و جذاب از اسانس های معطر گلابی و رز، فریزیا، یاس و مشک، چوب صندل سفید در کنار یکدیگر.

لانوین اکلت د فلورز

لانوین اکلت د فلورز

 

10. لانوین می

عطر زنانه لانوین می Lanvin Me دارای طبع معتدل و در گروه بویایی رایحه های گلی دسته بندی می شود. لانوین کمپانی سازنده عطر، آن را در سال 2013  و در کشور فرانسه عرضه کرد. ادکلن زنانه لانوین می از کنار هم قرار دادن اسانس های نارنگی ماندارین، بلوبری و رز، گل مریم، شیرین بیان و چوب صندل سفید به وجود آمده است. بر روی نام عطر کلیک کنید و قیمت ادکلن لانوین می را مشاهده کنید.

لانوین می

لانوین می

 

11. ادو پرفیوم زنانه لانوین رومور رز

ادکلن زنانه اصل لانوین رومور رز یکی از محصولات برتر و پرفروش برند لانوین است. لانوین رومور رز در 2006  به بازار عطرهای خنک زنانه معرفی و عرضه شد.
کمپانی لانوین برای خلق رایحه این ادکلن زنانه از آمیزه های متفاوتی استفاده کرد. چیده شدن انواع روایح گلی میوه ای در کنار یکدیگر و خلق رایحه محشر و بسیار زنانه و خوشبو. لانوین رومور رز در همان ابتدا با روایح ترنج، پرتقال، لیمو ترش، ترکیبات سبز، گریپ فروت، گلابی در نت اولیه عطر آغاز می شود. در نت میانی به روایح رز، یاس، گل برف، مگنولیا، پیچ امین الدوله می رسد و در نت پایانی با روایح مشک، کهربا، نعناع هندی خاتمه می یابد و رایحه ای بینظیر و خارق العاده را خلق می کند.

لانوین رومور رز

لانوین رومور رز

 

12. ادو پرفیوم زنانه لانوین رومور

عطر لانوین رومور LANVIN محصول فرانسه است. این برند، لانوین رومور را در سال 2006  به بازار عطرهای معتدل زنانه عرضه کرد. لانوین این عطر و ادکلن را از ترکیب آمیزه های بسیار لطیف گلی چوبی مُشکی خلق کرد. ترکیب بسیار خارق العاده و جذاب از اسانس های معطر مگنولیا و رز، یاس، گل برف، شکوفه پرتقال، آلو و مشک، کهربا، نعناع هندی در کنار یکدیگر.

لانوین رومور

لانوین رومور

 

 

معرفی عطر
عضویت در خبرنامه
برای دریافت جدیدترین مقالات روز عطر و ادکلن در خبرنامه عضو شوید