Loading...
دوشنبه 02 آبان 1401 مدیر عطریمو 124 0

آنچه در این مطلب خواهید خواند

ادکلن برند مردانه رانس 1795 فرانسوا چارلز


در سال 2007، برند مطرح رانس 1795 که از شرکت های مشهور و بسیار حرفه ای در حوزه عطر و ادکلن است عطر رانس 1795 فرانسوا چارلز را معرفی و آن را به جهانیان عرضه کرد.
برند رانس 1795 متعلق به کشور فرانسه است. برخی رانس 1795 فرانسوا چارلز را با نام لاتین Francois Charles می شناسند. آمیزه های رایحه های چرمی بسیار خوشبو و معطر این عطر نقش بسزایی در محبوبیت آن داشته است در خلق یک عطر که بتواند سلیقه مخاطبانش را به خوبی پوشش دهد، علاوه بر گروه بویایی، عطار آن هم بسیار مهم و موثر است. این عطر هم مانند بسیار عطرهای مطرح عطرساز برجسته ای دارد. نام خالق این عطر جیوانی رانسی است. فردی بسیار حاذق و هنرمند در خلق رایحه خوشبو و ماندگار این عطر.
بوی عطر را مجموعه اسانس های سازنده آن می سازند. اینکه در نهایت عطر چه بویی داشته باشد. در این عطر در ترکیبات نت اولیه با رایحه ترنج ، لیمو ترش، گریپ فروت ، هل ، بادیان رومی، دارچین ، زنجبیل ، نارنگی، فلفل صورتی ، نارنج، آناناس ، خربزه ، روبرو هستیم. روایحی که برای دقایقی شامه را پر کرده و ناپدید می شوند. در نت میانی به رایحه های بسیار خوشبوی رز ، اسطوخودوس ، یاس، سالویا اسکلاریا، شکوفه پرتقال ، می رسیم. روایح در این نت ماندگار تر و اصیل تر هستند. روایح نت پایانی، روایحی هستند که رایحه عطر با آن خاتمه می یابد. رایحه های مشک ، کهربا، وانیل ، نعناع هندی ، خس خس ، سدر ، زنبق ، چوب صندل سفید ، لابدانیوم، کارامل ، چوب آبنوس، که در عطرهای اصل تا ساعت ها ماندگار و رد بوی بینظیری از خود به جا می گذارند.
اگر قصد خرید ادکلن اورجینال مردانه مختلف دارید به فروشگاه عطر مراجعه کنید و انواع عطر و ادکلن های در بازه های متفاوت را مشاهده کنید. اگر هم قصد خرید یا مطالعه مشخصات این محصول را دارید از طریق لینک زیر می توانید به آن دسترسی داشته باشید.
معرفی عطر
عضویت در خبرنامه
برای دریافت جدیدترین مقالات روز عطر و ادکلن در خبرنامه عضو شوید