Loading...
سه شنبه 15 آذر 1401 مدیر عطریمو 102 0

آنچه در این مطلب خواهید خواند

عطر و ادکلن مردانه - زنانه له لیکویید ایمجینر فورتیس


عطر اصل له لیکویید ایمجینر فورتیس از محصولات برند اصل له لیکویید ایمجینر در سال 2011 است. له لیکویید ایمجینر از برندهای مطرح و بسیار مشهور در حوزه عطر و ادکلن است که همواره سعی در تولید عطر و ادکلن های باکیفیت با طراحی های بسیار شکیل و زیبا نموده است.
عطرهای تولیدی برند له لیکویید ایمجینر معمولاً در کشور فرانسه ساخته و عرضه می شوند. له لیکویید ایمجینر فورتیس یا Fortis از ترکیب آمیزه های شرقی چوبی خلق شده است. سونی کونستنت از عطاران بسیار هنرمند و برجسته است. عطرسازی مطرح که تمام سعی خود را در خلق بهترین رایحه عطر نموده اند.
عطرها ترکیبی خارق العاده از عناصر متفاوت هستند. کنار هم چیده شدن تک تک این اسانس ها نقشی بسزا در تولید رایحه نهایی عطر که معمولاً خاص و بسیار منحصر به فرد است دارد. نت اولیه عطر شامل روایح عود، زعفران ، زیره سبز، گیاه ناگارموتا، است. روایحی که معمولا با بوی تندی آشکار و خیلی زود از بین می روند. نت میانی عطر شامل رایحه های بسیار خوشبوی خس خس ، سدر ، چوب گایاک، آمیریس، است. رایحه هایی بسیار مهم و تاثیر گذار که نقش بسزایی در بوی نهایی عطر دارند. رایحه های نت پایانی شامل مشک ، وانیل ، نعناع هندی ، چوب صندل سفید ، عنبر، که در عطرهای اصل تا ساعت ها ماندگار و رد بوی بینظیری از خود به جا می گذارند.
برای خرید اینترنتی عطر مردانه - زنانه له لیکویید ایمجینر فورتیس به فروشگاه عطر مراجعه کنید. در این فروشگاه عطر انواع عطرهای زنانه و مردانه در انواع قیمت ها از برندهای مطرح از ارزان را گران را می توانید مشاهده کنید. اگر هم قصد خرید یا مطالعه مشخصات این محصول را دارید از طریق لینک زیر می توانید به آن دسترسی داشته باشید.
معرفی عطر
عضویت در خبرنامه
برای دریافت جدیدترین مقالات روز عطر و ادکلن در خبرنامه عضو شوید