Loading...
آخرین پست ها
چهارشنبه 08 تیر 1401
چهارشنبه 08 تیر 1401
سه شنبه 07 تیر 1401
سه شنبه 07 تیر 1401
سه شنبه 07 تیر 1401
سه شنبه 07 تیر 1401
دوشنبه 06 تیر 1401
دوشنبه 06 تیر 1401
دسته بندی
آرشیو
شنبه 15 آبان 1400 مدیر عطریمو 67 0

آنچه در این مطلب خواهید خواند

ادکلن زنانه کالوین کلین فوربیدن ایفوریا (سی کی فربیدن)


در سال 2011، شرکت عطرسازی کالوین کلین که در زمینه تولید برترین عطر و ادکلن های سرتاسر جهان بسیار مشهور و مطرح است، ادکلن برند کالوین کلین فوربیدن ایفوریا (سی کی فربیدن) را معرفی و به سرتاسر جهان عرضه کرد. عطر کالوین کلین فوربیدن ایفوریا (سی کی فربیدن) با نام Forbidden Euphoria هم شناخته می شود.
برند کالوین کلین متعلق به کشور ایالات متحده است و عطرهای این مجموعه معمولاً از آنجا انتشار می یابند. این عطر شیک و مشهور به عنوان یکی از عطرهای پرفروش و محبوب این برند با آمیزه های بسیار معطر گلی میوه ای شناخته می شود.
همیشه در فرآیند تولید یک عطر، یکی از مهمترین فاکتورها عطرساز آن عطر است. اینکه جزء بهترین ها باشد. عطاران این عطر خارق العاده، با ترکیب عناصر طبیعی و خاص توانستند به خوبی از پس خلق رایحه خاص و کاملاً انحصاری بر آیند.
برای ساخت آمیزه خوشبوی این عطر از اسانس های متنوعی استفاده شده است که در ادامه به شرح آن می پردازیم: اسانس اولیه عطر: نارنگی ماندارین، تمشک ، شکوفه هلو
اسانس میانی عطر: یاس، گل صدتومانی، ارکیده
اسانس پایه عطر: مشک ، نعناع هندی ، چوب کشمیر
این عطر زنانه از عطرهای بسیار مطرح در میان طرفداران این برند است.
اگر قصد خرید یا مشاهده قیمت عطر کالوین کلین فوربیدن ایفوریا (سی کی فربیدن)، را دارید، از طریق لینک زیر اقدام کنید و قیمت ادکلن را مشاهده کنید.
کالوین کلین فوربیدن ایفوریا (سی کی فربیدن)
خرید عطر از طریق لینک بالا امکانپذیر است.
معرفی عطر
عضویت در خبرنامه
برای دریافت جدیدترین مقالات روز عطر و ادکلن در خبرنامه عضو شوید