Loading...
پنجشنبه 14 بهمن 1400 مدیر عطریمو 107 0

آنچه در این مطلب خواهید خواند

عطر زنانه گوچی فلورا گورجس گاردنیا


برند گوچی عطر اصل گوچی فلورا گورجس گاردنیا را در سال 2012 معرفی کرد. گوچی علاوه بر رایحه خوش عطر به زیبایی ظاهری عطرها هم توجه کرده و همواره سعی در تولید عطر و ادکلن های باکیفیت با طراحی های بسیار شکیل و خاص نموده است.
گوچی کمپانی ثبت شده در ایتالیا است. اگر از طرفداران عطرهای ساخت ایتالیا هستید، گوچی فلورا گورجس گاردنیا می تواند پیشنهاد خارق العاده ای برای شما باشد. گوچی فلورا گورجس گاردنیا - Flora Gorgeous Gardenia از کنار هم قرار گرفتن اسانس هایی ساخته شده است که جزء گروه بویایی گلی میوه ای دسته بندی می شود. عطاران این عطر، برای ساخت رایحه بینظیر آن تمام تلاش خود را به خرج داده اند.
همانطور که گفتیم، عطرها از کنار هم قرار گرفتن اسانس های متنوعی به وجود می آیند. نت اولیه عطر شامل اسانس های دانه‌های قرمز ، گلابی ، است. روایحی که معمولا با بوی تندی آشکار و خیلی زود از بین می روند. نت میانی عطر شامل اسانس های مختلفی مثل گاردنیای یاسمنی، پلومریا، است. رایحه هایی بسیار مهم و تاثیرگذار که نقش بسزایی در بوی نهایی عطر دارند. رایحه های نت پایانی شامل اسانس های نعناع هندی است.
برای خرید آنلاین عطر زنانه گوچی فلورا گورجس گاردنیا به فروشگاه عطر مراجعه کنید و تنوع فوق العاده ای از عطر و ادکلن های زنانه و مردانه از برندهای متفاوت را مشاهده کنید. پیشنهاد می کنیم، بر روی لینک زیر کلیک کنید، مشخصات کامل محصول به همراه نظرات کاربران در مورد این عطر را مطالعه کنید.
معرفی عطر
عضویت در خبرنامه
برای دریافت جدیدترین مقالات روز عطر و ادکلن در خبرنامه عضو شوید