Loading...
جمعه 21 آبان 1400 مدیر عطریمو 111 0

آنچه در این مطلب خواهید خواند

عطر زنانه گوچی فلورا ادو تویلت زنانه


برند گوچی ادکلن اصل گوچی فلورا ادو تویلت زنانه را در سال 2009 معرفی کرد. گوچی علاوه بر رایحه خوش عطر به زیبایی ظاهری عطرها هم توجه کرده و همواره سعی در تولید عطر و ادکلن های باکیفیت با طراحی های بسیار شکیل و خاص نموده است.
گوچی کمپانی ثبت شده در ایتالیا است. اگر از طرفداران عطرهای ساخت ایتالیا هستید، گوچی فلورا ادو تویلت زنانه می تواند پیشنهاد خارق العاده ای برای شما باشد. گوچی فلورا ادو تویلت زنانه - Flora EDT for women از کنار هم قرار گرفتن اسانس هایی ساخته شده است که جزء گروه بویایی رایحه های گلی دسته بندی می شود. فیرمنیخ از عطاران بسیار حاذق صنعت عطرسازی است که این عطر را ساخت.
همانطور که گفتیم، عطرها از کنار هم قرار گرفتن اسانس های متنوعی به وجود می آیند. نت اولیه عطر شامل اسانس های نارنگی ماندارین، گل صدتومانی، مرکبات ، است. روایحی که معمولا با بوی تندی آشکار و خیلی زود از بین می روند. نت میانی عطر شامل اسانس های مختلفی مثل رز ، گل اوسمانتوس ، است. رایحه هایی بسیار مهم و تاثیرگذار که نقش بسزایی در بوی نهایی عطر دارند. رایحه های نت پایانی شامل اسانس های نعناع هندی ، چوب صندل سفید ، فلفل قرمز شیرین است.
برای خرید ادکلن اورجینال زنانه گوچی فلورا ادو تویلت زنانه به فروشگاه اینترنتی عطر و ادکلن مراجعه کنید و تنوع فوق العاده ای از عطر و ادکلن های زنانه و مردانه از برندهای متفاوت را مشاهده کنید. پیشنهاد می کنیم، بر روی لینک زیر کلیک کنید، مشخصات کامل محصول به همراه نظرات کاربران در مورد این عطر را مطالعه کنید.
معرفی عطر
مطالب مرتبط دیگر را بخوانید
عضویت در خبرنامه
برای دریافت جدیدترین مقالات روز عطر و ادکلن در خبرنامه عضو شوید