Loading...
جمعه 01 مهر 1401 مدیر عطریمو 358 0

آنچه در این مطلب خواهید خواند

عطر و ادکلن مردانه ابرکرومبی فرست اینستینکت اکستریم


در سال 2018، برند مطرح آبرکرامبی اند فیچ که از شرکت های مشهور و بسیار حرفه ای در حوزه عطر و ادکلن است ادکلن ابرکرومبی فرست اینستینکت اکستریم را معرفی و آن را به جهانیان عرضه کرد.
برند آبرکرامبی اند فیچ متعلق به کشور ایالات متحده است. برخی ابرکرومبی فرست اینستینکت اکستریم را با نام لاتین First Instinct Extreme می شناسند. آمیزه های معطر فوژه بسیار خوشبو و معطر این عطر نقش بسزایی در محبوبیت آن داشته است در خلق یک عطر که بتواند سلیقه مخاطبانش را به خوبی پوشش دهد، علاوه بر گروه بویایی، عطار آن هم بسیار مهم و موثر است. این عطر هم مانند بسیار عطرهای مطرح عطرساز برجسته ای دارد. نام خالق این عطر فیلیپ رومانو است. فردی بسیار حاذق و هنرمند در خلق رایحه خوشبو و ماندگار این عطر.
بوی عطر را مجموعه اسانس های سازنده آن می سازند. اینکه در نهایت عطر چه بویی داشته باشد. در این عطر در ترکیبات نت اولیه با رایحه برگ درخت نارنج، فلفل ، کارامبولا ، روبرو هستیم. روایحی که برای دقایقی شامه را پر کرده و ناپدید می شوند. در نت میانی به رایحه های بسیار خوشبوی هل ، برگ بنفشه ، زعفران ، فلفل سیچوان ، می رسیم. روایح در این نت ماندگار تر و اصیل تر هستند. روایح نت پایانی، روایحی هستند که رایحه عطر با آن خاتمه می یابد. رایحه های مشک ، کهربا، نارگیل ، چوب کشمیر ، جیر ، که در عطرهای اصل تا ساعت ها ماندگار و رد بوی بینظیری از خود به جا می گذارند.
اگر قصد خرید عطر و ادکلن مردانه مختلف دارید به فروشگاه عطر مراجعه کنید و انواع عطر و ادکلن های در بازه های متفاوت را مشاهده کنید. اگر هم قصد خرید یا مطالعه مشخصات این محصول را دارید از طریق لینک زیر می توانید به آن دسترسی داشته باشید.
معرفی عطر
عضویت در خبرنامه
برای دریافت جدیدترین مقالات روز عطر و ادکلن در خبرنامه عضو شوید