Loading...
چهارشنبه 04 خرداد 1401 مدیر عطریمو 16 0

آنچه در این مطلب خواهید خواند

عطر زنانه جیانفرانکو فره رز پرنسس


در سال 2008، شرکت عطرسازی جیانفرانکو فره که در زمینه تولید برترین عطر و ادکلن های سرتاسر جهان بسیار مشهور و مطرح است، ادکلن برند جیانفرانکو فره رز پرنسس را معرفی و به سرتاسر جهان عرضه کرد. عطر جیانفرانکو فره رز پرنسس با نام Ferre Rose Princesse هم شناخته می شود.
برند جیانفرانکو فره متعلق به کشور ایتالیا است و عطرهای این مجموعه معمولاً از آنجا انتشار می یابند. این عطر شیک و مشهور به عنوان یکی از عطرهای پرفروش و محبوب این برند با آمیزه های بسیار معطر گلی میوه ای شناخته می شود.
همیشه در فرآیند تولید یک عطر، یکی از مهمترین فاکتورها عطرساز آن عطر است. اینکه جزء بهترین ها باشد. به عنوان مثال در این عطر می توانیم از کارین دوبری، نام ببریم. استفاده از بهترین ترکیبات در ساخت یک رایحه منحصر به فرد و خاص می تواند شگفتی خاصی در رایحه یک عطر خلق کند.
برای ساخت آمیزه خوشبوی این عطر از اسانس های متنوعی استفاده شده است که در ادامه به شرح آن می پردازیم: اسانس اولیه عطر: ترنج ، پرتقال، لیمو ترش، سیب ، بلوبری
اسانس میانی عطر: رز ، مگنولیا ، گل سوسن
اسانس پایه عطر: مشک ، کهربا، اقاقیای برزیلی
این عطر زنانه از عطرهای بسیار مطرح در میان طرفداران این برند است.
اگر قصد خرید یا مشاهده قیمت عطر جیانفرانکو فره رز پرنسس، را دارید، از طریق لینک زیر اقدام کنید و قیمت ادکلن را مشاهده کنید.
جیانفرانکو فره رز پرنسس
خرید اینترنتی ادکلن از طریق لینک بالا امکانپذیر است.
معرفی عطر
عضویت در خبرنامه
برای دریافت جدیدترین مقالات روز عطر و ادکلن در خبرنامه عضو شوید