Loading...
پنجشنبه 11 فروردین 1401 مدیر عطریمو 34 0

آنچه در این مطلب خواهید خواند

ادکلن اصل مردانه جیان فرانکو فره بلک (جان فرانکو فره مشکی)


در سال 2015، برند مطرح جیانفرانکو فره که از شرکت های مشهور و بسیار حرفه ای در حوزه عطر و ادکلن است عطر و ادکلن جیان فرانکو فره بلک (جان فرانکو فره مشکی) را معرفی و آن را به جهانیان عرضه کرد.
برند جیانفرانکو فره متعلق به کشور ایتالیا است. برخی جیان فرانکو فره بلک (جان فرانکو فره مشکی) را با نام لاتین Ferre Black می شناسند. آمیزه های چوبی ادویه ای بسیار خوشبو و معطر این عطر نقش بسزایی در محبوبیت آن داشته است در خلق یک عطر که بتواند سلیقه مخاطبانش را به خوبی پوشش دهد، علاوه بر گروه بویایی، عطار آن هم بسیار مهم و موثر است. عطاران این عطر، برای ساخت رایحه بینظیر آن تمام تلاش خود را به خرج داده اند.
بوی عطر را مجموعه اسانس های سازنده آن می سازند. اینکه در نهایت عطر چه بویی داشته باشد. در این عطر در ترکیبات نت اولیه با رایحه اسطوخودوس ، گریپ فروت ، فلفل ، روبرو هستیم. روایحی که برای دقایقی شامه را پر کرده و ناپدید می شوند. در نت میانی به رایحه های بسیار خوشبوی هل ، گشنیز ، شکوفه پرتقال ، می رسیم. روایح در این نت ماندگار تر و اصیل تر هستند. روایح نت پایانی، روایحی هستند که رایحه عطر با آن خاتمه می یابد. رایحه های چوب درخت ساج ، نعناع هندی ، که در عطرهای اصل تا ساعت ها ماندگار و رد بوی بینظیری از خود به جا می گذارند.
اگر قصد خرید ادکلن مردانه مختلف دارید به فروشگاه عطر مراجعه کنید و انواع عطر و ادکلن های در بازه های متفاوت را مشاهده کنید. اگر هم قصد خرید یا مطالعه مشخصات این محصول را دارید از طریق لینک زیر می توانید به آن دسترسی داشته باشید.
معرفی عطر
عضویت در خبرنامه
برای دریافت جدیدترین مقالات روز عطر و ادکلن در خبرنامه عضو شوید