Loading...
جمعه 20 آبان 1401 مدیر عطریمو 133 0

آنچه در این مطلب خواهید خواند

عطر زنانه مانزانا ایتوال د اورینت


برند مانزانا پاریس ادکلن برند مانزانا ایتوال د اورینت را به قفسه عطرهای پرفروش خود در سرتاسر دنیا اضافه کرد. مانزانا پاریس علاوه بر رایحه خوش عطر به زیبایی ظاهری عطرها هم توجه کرده و همواره سعی در تولید عطر و ادکلن های باکیفیت با طراحی های بسیار شکیل و خاص نموده است.
مانزانا پاریس کمپانی ثبت شده در فرانسه است. اگر از طرفداران عطرهای ساخت فرانسه هستید، مانزانا ایتوال د اورینت می تواند پیشنهاد خارق العاده ای برای شما باشد. مانزانا ایتوال د اورینت - Etoile d'Orient از کنار هم قرار گرفتن اسانس هایی ساخته شده است که جزء گروه بویایی شرقی گلی دسته بندی می شود. مارک آنتوان از عطاران بسیار حاذق صنعت عطرسازی است که این عطر را ساخت.
همانطور که گفتیم، عطرها از کنار هم قرار گرفتن اسانس های متنوعی به وجود می آیند. نت اولیه عطر شامل اسانس های بنفشه ، گل سوسن، روایح گلی، است. روایحی که معمولا با بوی تندی آشکار و خیلی زود از بین می روند. نت میانی عطر شامل اسانس های مختلفی مثل روایح چوبی، است. رایحه هایی بسیار مهم و تاثیرگذار که نقش بسزایی در بوی نهایی عطر دارند. رایحه های نت پایانی شامل اسانس های مشک ، خربزه ، آبنبات است.
برای خرید ادکلن زنانه مانزانا ایتوال د اورینت به فروشگاه اینترنتی عطر و ادکلن مراجعه کنید و تنوع فوق العاده ای از عطر و ادکلن های زنانه و مردانه از برندهای متفاوت را مشاهده کنید. پیشنهاد می کنیم، بر روی لینک زیر کلیک کنید، مشخصات کامل محصول به همراه نظرات کاربران در مورد این عطر را مطالعه کنید.
معرفی عطر
عضویت در خبرنامه
برای دریافت جدیدترین مقالات روز عطر و ادکلن در خبرنامه عضو شوید