Loading...
دوشنبه 30 خرداد 1401 مدیر عطریمو 7 0

آنچه در این مطلب خواهید خواند

عطر و ادکلن مردانه کالوین کلین اترنیتی مردانه (سی کی اترنتی)


کالوین کلین از کمپانی های بسیار مشهور و مطرح در حوزه عطر و ادکلن در سال 1990، ادکلن برند کالوین کلین اترنیتی مردانه (سی کی اترنتی) را معرفی و عرضه کرد.
این عطر که از کشور ایالات متحده عرضه شد، با نام لاتین Eternity for Men شناخته می شود. عطری بسیار خوشبو و جذاب که با رایحه ای بسیار خوشبو از دسته عطرهای معطر فوژه شناخته می شود. کارلوس بنایم، عطار، برای ساخت رایحه خوشبو و ماندگار عطر از ترکیبات متنوع و جذابی بهره گرفت.
در ترکیبات نت اولیه عطر روایح بسیار خوشبوی ترنج ، نارنگی ماندارین، لیمو ترش، اسطوخودوس ، را احساس می کنیم. در ترکیب نت میانی عطر رایحه های سالویا ، ریحان ، شمعدانی ، یاس، گشنیز ، گل برف ، شکوفه پرتقال ، گل سوسن، دانه سرو کوهی ، استفاده شده است. این عطر بسیار خوشبو در انتها با رایحه های مشک ، کهربا، اقاقیای برزیلی ، خس خس ، چوب صندل سفید ، خاتمه یافته و رایحه ای بینظیر و خارق العاده را در فضا طنین انداز می کند.
برای خرید ادکلن مردانه متنوع و متفاوت، از طریق لینک زیر به فروشگاه عطر مراجعه کنید. و لذت یک خرید اینترنتی امن را تجربه کنید.
برای مشاهده مشخصات یا خرید اینترنتی عطر اصل مردانه کالوین کلین اترنیتی مردانه (سی کی اترنتی) از طریق لینک زیر اقدام کنید:
معرفی عطر
عضویت در خبرنامه
برای دریافت جدیدترین مقالات روز عطر و ادکلن در خبرنامه عضو شوید