Loading...
دوشنبه 28 آذر 1401 مدیر عطریمو 176 0

آنچه در این مطلب خواهید خواند

ادکلن اصل مردانه - زنانه اسنتریک مولکولز اسنتریک 05


برند اسنتریک مولکولز عطر و ادکلن اسنتریک مولکولز اسنتریک 05 را در سال 2020 معرفی کرد. اسنتریک مولکولز علاوه بر رایحه خوش عطر به زیبایی ظاهری عطرها هم توجه کرده و همواره سعی در تولید عطر و ادکلن های باکیفیت با طراحی های بسیار شکیل و خاص نموده است.
اسنتریک مولکولز کمپانی ثبت شده در آلمان است. اگر از طرفداران عطرهای ساخت آلمان هستید، اسنتریک مولکولز اسنتریک 05 می تواند پیشنهاد خارق العاده ای برای شما باشد. اسنتریک مولکولز اسنتریک 05 - Escentric 05 از کنار هم قرار گرفتن اسانس های متنوعی ساخته شده است. عطاران این عطر، برای ساخت رایحه بینظیر آن تمام تلاش خود را به خرج داده اند.
همانطور که گفتیم، عطرها از کنار هم قرار گرفتن اسانس های متنوعی به وجود می آیند. نت اولیه عطر شامل اسانس های ترنج ، پرتقال، ریحان ، رزماری ، انجیر ، برگ خشک برگبو ، سرو کوهی ، برگ انجیر ، است. روایحی که معمولا با بوی تندی آشکار و خیلی زود از بین می روند. نت میانی عطر شامل اسانس های مختلفی مثل فریزیا ، زنبق ، یاس، سرو ، است. رایحه هایی بسیار مهم و تاثیرگذار که نقش بسزایی در بوی نهایی عطر دارند. رایحه های نت پایانی شامل اسانس های مشک ، لابدانیوم، کشمران ، ترکیب ایزو ای سوپر، آمبروکسان است.
برای خرید عطر اصل مردانه - زنانه اسنتریک مولکولز اسنتریک 05 به فروشگاه اینترنتی عطر و ادکلن مراجعه کنید و تنوع فوق العاده ای از عطر و ادکلن های زنانه و مردانه از برندهای متفاوت را مشاهده کنید. پیشنهاد می کنیم، بر روی لینک زیر کلیک کنید، مشخصات کامل محصول به همراه نظرات کاربران در مورد این عطر را مطالعه کنید.
معرفی عطر
عضویت در خبرنامه
برای دریافت جدیدترین مقالات روز عطر و ادکلن در خبرنامه عضو شوید