Loading...
جمعه 27 آبان 1401 مدیر عطریمو 144 0

آنچه در این مطلب خواهید خواند

ادکلن اصل مردانه - زنانه سوسپیرو پرفیومز اربا پیورا (اربا پورا)


در سال 2013، شرکت عطرسازی سوسپیرو پرفیومز که در زمینه تولید برترین عطر و ادکلن های سرتاسر جهان بسیار مشهور و مطرح است، عطر و ادکلن سوسپیرو پرفیومز اربا پیورا (اربا پورا) را معرفی و به سرتاسر جهان عرضه کرد. عطر سوسپیرو پرفیومز اربا پیورا (اربا پورا) با نام Erba Pura هم شناخته می شود.
برند سوسپیرو پرفیومز متعلق به کشور ایتالیا است و عطرهای این مجموعه معمولاً از آنجا انتشار می یابند. این عطر شیک و مشهور به عنوان یکی از عطرهای پرفروش و محبوب این برند با آمیزه های بسیار معطر رایحه های شرقی شناخته می شود.
همیشه در فرآیند تولید یک عطر، یکی از مهمترین فاکتورها عطرساز آن عطر است. اینکه جزء بهترین ها باشد. به عنوان مثال در این عطر می توانیم از لورا سانتاندر، کریستین کاربنل، نام ببریم. استفاده از بهترین ترکیبات در ساخت یک رایحه منحصر به فرد و خاص می تواند شگفتی خاصی در رایحه یک عطر خلق کند.
برای ساخت آمیزه خوشبوی این عطر از اسانس های متنوعی استفاده شده است که در ادامه به شرح آن می پردازیم: اسانس اولیه عطر: ترنج ، پرتقال، لیمو ترش
اسانس میانی عطر: میوه‌جات
اسانس پایه عطر: مشک ، کهربا، وانیل
این عطر مردانه - زنانه از عطرهای بسیار مطرح در میان طرفداران این برند است.
اگر قصد خرید یا مشاهده قیمت عطر سوسپیرو پرفیومز اربا پیورا (اربا پورا)، را دارید، از طریق لینک زیر اقدام کنید و قیمت عطر را مشاهده کنید.
سوسپیرو پرفیومز اربا پیورا (اربا پورا)
خريد عطر و ادكلن اینترنتی از طریق لینک بالا امکانپذیر است.
معرفی عطر
عضویت در خبرنامه
برای دریافت جدیدترین مقالات روز عطر و ادکلن در خبرنامه عضو شوید