Loading...
دوشنبه 09 آبان 1401 مدیر عطریمو 167 0

آنچه در این مطلب خواهید خواند

عطر اصل مردانه لالیک انکر نویر اسپرت (لالیک مشکی اسپرت)


در سال 2013، شرکت عطرسازی لالیک که در زمینه تولید برترین عطر و ادکلن های سرتاسر جهان بسیار مشهور و مطرح است، عطر و ادکلن لالیک انکر نویر اسپرت (لالیک مشکی اسپرت) را معرفی و به سرتاسر جهان عرضه کرد. عطر لالیک انکر نویر اسپرت (لالیک مشکی اسپرت) با نام Encre Noire Sport هم شناخته می شود.
برند لالیک متعلق به کشور فرانسه است و عطرهای این مجموعه معمولاً از آنجا انتشار می یابند. این عطر شیک و مشهور به عنوان یکی از عطرهای پرفروش و محبوب این برند با آمیزه های بسیار معطر شرقی گلی شناخته می شود.
همیشه در فرآیند تولید یک عطر، یکی از مهمترین فاکتورها عطرساز آن عطر است. اینکه جزء بهترین ها باشد. به عنوان مثال در این عطر می توانیم از ناتالی لارسن، نام ببریم. استفاده از بهترین ترکیبات در ساخت یک رایحه منحصر به فرد و خاص می تواند شگفتی خاصی در رایحه یک عطر خلق کند.
برای ساخت آمیزه خوشبوی این عطر از اسانس های متنوعی استفاده شده است که در ادامه به شرح آن می پردازیم: اسانس اولیه عطر: ترنج ، گریپ فروت ، جوز
اسانس میانی عطر: اسطوخودوس ، سرو ، آب
اسانس پایه عطر: مشک ، خس خس ، چوب کشمیر
این عطر مردانه از عطرهای بسیار مطرح در میان طرفداران این برند است.
اگر قصد خرید یا مشاهده قیمت عطر لالیک انکر نویر اسپرت (لالیک مشکی اسپرت)، را دارید، از طریق لینک زیر اقدام کنید و قیمت عطر را مشاهده کنید.
لالیک انکر نویر اسپرت (لالیک مشکی اسپرت)
خرید عطر و ادکلن اصل از طریق لینک بالا امکانپذیر است.
معرفی عطر
عضویت در خبرنامه
برای دریافت جدیدترین مقالات روز عطر و ادکلن در خبرنامه عضو شوید