Loading...
شنبه 28 خرداد 1401 مدیر عطریمو 144 0

آنچه در این مطلب خواهید خواند

ادکلن اصل زنانه جیورجیو آرمانی امپریو آرمانی بیکاز ایتز یو


در سال 2017، شرکت عطرسازی جیورجیو آرمانی که در زمینه تولید برترین عطر و ادکلن های سرتاسر جهان بسیار مشهور و مطرح است، عطر جیورجیو آرمانی امپریو آرمانی بیکاز ایتز یو را معرفی و به سرتاسر جهان عرضه کرد. عطر جیورجیو آرمانی امپریو آرمانی بیکاز ایتز یو با نام Emporio Armani Because It’s You هم شناخته می شود.
برند جیورجیو آرمانی متعلق به کشور ایتالیا است و عطرهای این مجموعه معمولاً از آنجا انتشار می یابند. این عطر شیک و مشهور به عنوان یکی از عطرهای پرفروش و محبوب این برند با آمیزه های بسیار معطر گلی میوه ای شناخته می شود.
همیشه در فرآیند تولید یک عطر، یکی از مهمترین فاکتورها عطرساز آن عطر است. اینکه جزء بهترین ها باشد. به عنوان مثال در این عطر می توانیم از آن فلیپو، نام ببریم. استفاده از بهترین ترکیبات در ساخت یک رایحه منحصر به فرد و خاص می تواند شگفتی خاصی در رایحه یک عطر خلق کند.
برای ساخت آمیزه خوشبوی این عطر از اسانس های متنوعی استفاده شده است که در ادامه به شرح آن می پردازیم: اسانس اولیه عطر: لیمو ترش، بهار نارنج، تمشک
اسانس میانی عطر: رز
اسانس پایه عطر: مشک ، وانیل
این عطر زنانه از عطرهای بسیار مطرح در میان طرفداران این برند است.
اگر قصد خرید یا مشاهده قیمت عطر جیورجیو آرمانی امپریو آرمانی بیکاز ایتز یو، را دارید، از طریق لینک زیر اقدام کنید و قیمت ادکلن را مشاهده کنید.
جیورجیو آرمانی امپریو آرمانی بیکاز ایتز یو
خرید آنلاین ادکلن اصل از طریق لینک بالا امکانپذیر است.
معرفی عطر
عضویت در خبرنامه
برای دریافت جدیدترین مقالات روز عطر و ادکلن در خبرنامه عضو شوید