Loading...
جمعه 12 فروردین 1401 مدیر عطریمو 35 0

آنچه در این مطلب خواهید خواند

عطر اصل زنانه دی کی ان وای استوریز


در سال 2018، برند مطرح دی کی ان وای که از شرکت های مشهور و بسیار حرفه ای در حوزه عطر و ادکلن است عطر اصل دی کی ان وای استوریز را معرفی و آن را به جهانیان عرضه کرد.
برند دی کی ان وای متعلق به کشور ایالات متحده است. برخی دی کی ان وای استوریز را با نام لاتین DKNY Stories می شناسند. آمیزه های شرقی گلی بسیار خوشبو و معطر این عطر نقش بسزایی در محبوبیت آن داشته است در خلق یک عطر که بتواند سلیقه مخاطبانش را به خوبی پوشش دهد، علاوه بر گروه بویایی، عطار آن هم بسیار مهم و موثر است. عطاران این عطر، برای ساخت رایحه بینظیر آن تمام تلاش خود را به خرج داده اند.
بوی عطر را مجموعه اسانس های سازنده آن می سازند. اینکه در نهایت عطر چه بویی داشته باشد. در این عطر در ترکیبات نت اولیه با رایحه هل ، فلفل صورتی ، گواوا، دسر شیر، روبرو هستیم. روایحی که برای دقایقی شامه را پر کرده و ناپدید می شوند. در نت میانی به رایحه های بسیار خوشبوی چوب صندل سفید ، یاس، می رسیم. روایح در این نت ماندگار تر و اصیل تر هستند.
اگر قصد خرید عطر اورجینال زنانه مختلف دارید به فروشگاه اینترنتی عطر و ادکلن مراجعه کنید و انواع عطر و ادکلن های در بازه های متفاوت را مشاهده کنید. اگر هم قصد خرید یا مطالعه مشخصات این محصول را دارید از طریق لینک زیر می توانید به آن دسترسی داشته باشید.
معرفی عطر
عضویت در خبرنامه
برای دریافت جدیدترین مقالات روز عطر و ادکلن در خبرنامه عضو شوید