Loading...
سه شنبه 19 مهر 1401 مدیر عطریمو 243 0

آنچه در این مطلب خواهید خواند

عطر زنانه دی کی ان وای مای ان وای (دونا کارن مای انوای)


در سال 2014، شرکت عطرسازی دی کی ان وای که در زمینه تولید برترین عطر و ادکلن های سرتاسر جهان بسیار مشهور و مطرح است، ادکلن برند دی کی ان وای مای ان وای (دونا کارن مای انوای) را معرفی و به سرتاسر جهان عرضه کرد. عطر دی کی ان وای مای ان وای (دونا کارن مای انوای) با نام DKNY My NY هم شناخته می شود.
برند دی کی ان وای متعلق به کشور ایالات متحده است و عطرهای این مجموعه معمولاً از آنجا انتشار می یابند. این عطر شیک و مشهور به عنوان یکی از عطرهای پرفروش و محبوب این برند با آمیزه های بسیار معطر چایپر گلی شناخته می شود.
همیشه در فرآیند تولید یک عطر، یکی از مهمترین فاکتورها عطرساز آن عطر است. اینکه جزء بهترین ها باشد. به عنوان مثال در این عطر می توانیم از ترودی لورن، نام ببریم. استفاده از بهترین ترکیبات در ساخت یک رایحه منحصر به فرد و خاص می تواند شگفتی خاصی در رایحه یک عطر خلق کند.
برای ساخت آمیزه خوشبوی این عطر از اسانس های متنوعی استفاده شده است که در ادامه به شرح آن می پردازیم: اسانس اولیه عطر: صمغ گالبانیوم، فلفل صورتی ، تمشک
اسانس میانی عطر: فریزیا ، ریشه زنبق، یاس
اسانس پایه عطر: مشک ، وانیل ، نعناع هندی ، عنبر
این عطر زنانه از عطرهای بسیار مطرح در میان طرفداران این برند است.
اگر قصد خرید یا مشاهده قیمت عطر دی کی ان وای مای ان وای (دونا کارن مای انوای)، را دارید، از طریق لینک زیر اقدام کنید و قیمت عطر را مشاهده کنید.
دی کی ان وای مای ان وای (دونا کارن مای انوای)
خرید عطر و ادکلن از طریق لینک بالا امکانپذیر است.
معرفی عطر
عضویت در خبرنامه
برای دریافت جدیدترین مقالات روز عطر و ادکلن در خبرنامه عضو شوید