Loading...
چهارشنبه 11 اسفند 1400 مدیر عطریمو 64 0

آنچه در این مطلب خواهید خواند

ادکلن مردانه - زنانه جسوس دل پوزو دسرت فلورز پنی


در سال 2013، برند مطرح جسوس دل پوزو که از شرکت های مشهور و بسیار حرفه ای در حوزه عطر و ادکلن است ادکلن جسوس دل پوزو دسرت فلورز پنی را معرفی و آن را به جهانیان عرضه کرد.
برند جسوس دل پوزو متعلق به کشور اسپانیا است. برخی جسوس دل پوزو دسرت فلورز پنی را با نام لاتین Desert Flowers Peony می شناسند. آمیزه های.بسیار خوشبو و معطر این عطر نقش بسزایی در محبوبیت آن داشته است. در خلق یک عطر که بتواند سلیقه مخاطبانش را به خوبی پوشش دهد، علاوه بر گروه بویایی، عطار آن هم بسیار مهم و موثر است. عطاران این عطر، برای ساخت رایحه بینظیر آن تمام تلاش خود را به خرج داده اند.
بوی عطر را مجموعه اسانس های سازنده آن می سازند. اینکه در نهایت عطر چه بویی داشته باشد. در این عطر در ترکیبات نت اولیه با رایحه ترنج ، نارنگی ماندارین، ادویه جات معطر، روبرو هستیم. روایحی که برای دقایقی شامه را پر کرده و ناپدید می شوند. در نت میانی به رایحه های بسیار خوشبوی لابدانیوم، گل صدتومانی، خرما ، می رسیم. روایح در این نت ماندگار تر و اصیل تر هستند. روایح نت پایانی، روایحی هستند که رایحه عطر با آن خاتمه می یابد. رایحه های لوبان ، مشک ، نعناع هندی ، خس خس ، صمغ درختچه مر، که در عطرهای اصل تا ساعت ها ماندگار و رد بوی بینظیری از خود به جا می گذارند.
اگر قصد خرید آنلاین عطر مردانه - زنانه مختلف دارید به فروشگاه عطر مراجعه کنید و انواع عطر و ادکلن های در بازه های متفاوت را مشاهده کنید. اگر هم قصد خرید یا مطالعه مشخصات این محصول را دارید از طریق لینک زیر می توانید به آن دسترسی داشته باشید.
معرفی عطر
عضویت در خبرنامه
برای دریافت جدیدترین مقالات روز عطر و ادکلن در خبرنامه عضو شوید