Loading...
چهارشنبه 13 بهمن 1400 مدیر عطریمو 94 0

آنچه در این مطلب خواهید خواند

ادکلن اصل مردانه کارتیر دکلریشن پارفیوم


در سال 2018، شرکت عطرسازی کارتیر که در زمینه تولید برترین عطر و ادکلن های سرتاسر جهان بسیار مشهور و مطرح است، ادکلن برند کارتیر دکلریشن پارفیوم را معرفی و به سرتاسر جهان عرضه کرد. عطر کارتیر دکلریشن پارفیوم با نام Declaration Parfum هم شناخته می شود.
برند کارتیر متعلق به کشور فرانسه است و عطرهای این مجموعه معمولاً از آنجا انتشار می یابند. این عطر شیک و مشهور به عنوان یکی از عطرهای پرفروش و محبوب این برند با آمیزه های بسیار معطر شرقی چوبی شناخته می شود.
همیشه در فرآیند تولید یک عطر، یکی از مهمترین فاکتورها عطرساز آن عطر است. اینکه جزء بهترین ها باشد. به عنوان مثال در این عطر می توانیم از متیلده لاران، نام ببریم. استفاده از بهترین ترکیبات در ساخت یک رایحه منحصر به فرد و خاص می تواند شگفتی خاصی در رایحه یک عطر خلق کند.
برای ساخت آمیزه خوشبوی این عطر از اسانس های متنوعی استفاده شده است که در ادامه به شرح آن می پردازیم: اسانس اولیه عطر: سدر ، چرم ، هل ، ادویه جات معطر، روایح شرقی

این عطر مردانه از عطرهای بسیار مطرح در میان طرفداران این برند است.
اگر قصد خرید یا مشاهده قیمت عطر کارتیر دکلریشن پارفیوم، را دارید، از طریق لینک زیر اقدام کنید و قیمت عطر را مشاهده کنید.
کارتیر دکلریشن پارفیوم
خرید آنلاین عطر اورجینال از طریق لینک بالا امکانپذیر است.
معرفی عطر
عضویت در خبرنامه
برای دریافت جدیدترین مقالات روز عطر و ادکلن در خبرنامه عضو شوید