Loading...
چهارشنبه 18 اسفند 1400 مدیر عطریمو 98 0

آنچه در این مطلب خواهید خواند

ادکلن برند زنانه دیوید یورمن فرگرنس زنانه


در سال 2008، برند مطرح دیوید یورمن که از شرکت های مشهور و بسیار حرفه ای در حوزه عطر و ادکلن است عطر و ادکلن دیوید یورمن فرگرنس زنانه را معرفی و آن را به جهانیان عرضه کرد.
برند دیوید یورمن متعلق به کشور ایالات متحده است. برخی دیوید یورمن فرگرنس زنانه را با نام لاتین David Yurman Fragrance می شناسند. آمیزه های چایپر گلی بسیار خوشبو و معطر این عطر نقش بسزایی در محبوبیت آن داشته است در خلق یک عطر که بتواند سلیقه مخاطبانش را به خوبی پوشش دهد، علاوه بر گروه بویایی، عطار آن هم بسیار مهم و موثر است. این عطر هم مانند بسیار عطرهای مطرح عطرساز برجسته ای دارد. نام خالق این عطر هری فریمونت است. فردی بسیار حاذق و هنرمند در خلق رایحه خوشبو و ماندگار این عطر.
بوی عطر را مجموعه اسانس های سازنده آن می سازند. اینکه در نهایت عطر چه بویی داشته باشد. در این عطر در ترکیبات نت اولیه با رایحه لاله مردابی، نارنگی ماندارین، مشک ، رز ، نعناع هندی ، انگور فرنگی سیاه، گل صدتومانی، روبرو هستیم. روایحی که برای دقایقی شامه را پر کرده و ناپدید می شوند.
اگر قصد خرید اینترنتی عطر زنانه مختلف دارید به فروشگاه عطر مراجعه کنید و انواع عطر و ادکلن های در بازه های متفاوت را مشاهده کنید. اگر هم قصد خرید یا مطالعه مشخصات این محصول را دارید از طریق لینک زیر می توانید به آن دسترسی داشته باشید.
معرفی عطر
عضویت در خبرنامه
برای دریافت جدیدترین مقالات روز عطر و ادکلن در خبرنامه عضو شوید