Loading...
چهارشنبه 04 آبان 1401 مدیر عطریمو 170 0

آنچه در این مطلب خواهید خواند

ادکلن اصل مردانه - زنانه کاستوم نشنال 21


در سال 2007، برند مطرح کاستوم نشنال که از شرکت های مشهور و بسیار حرفه ای در حوزه عطر و ادکلن است عطر کاستوم نشنال 21 را معرفی و آن را به جهانیان عرضه کرد.
برند کاستوم نشنال متعلق به کشور ایتالیا است. برخی کاستوم نشنال 21 را با نام لاتین CoSTUME NATIONAL 21 می شناسند. آمیزه های چوبی گلی مُشکی بسیار خوشبو و معطر این عطر نقش بسزایی در محبوبیت آن داشته است در خلق یک عطر که بتواند سلیقه مخاطبانش را به خوبی پوشش دهد، علاوه بر گروه بویایی، عطار آن هم بسیار مهم و موثر است. عطاران این عطر، برای ساخت رایحه بینظیر آن تمام تلاش خود را به خرج داده اند.
بوی عطر را مجموعه اسانس های سازنده آن می سازند. اینکه در نهایت عطر چه بویی داشته باشد. در این عطر در ترکیبات نت اولیه با رایحه کهربا، شکوفه پرتقال ، چوب کشمیر ، زعفران ، شیر ، روبرو هستیم. روایحی که برای دقایقی شامه را پر کرده و ناپدید می شوند. در نت میانی به رایحه های بسیار خوشبوی ترنج ، خزه درخت بلوط ، لابدانیوم، زیره، فلفل ، می رسیم. روایح در این نت ماندگار تر و اصیل تر هستند. روایح نت پایانی، روایحی هستند که رایحه عطر با آن خاتمه می یابد. رایحه های دانه تونکا ، مشک ، وانیل ، نعناع هندی ، سالویا ، خس خس ، سدر ، که در عطرهای اصل تا ساعت ها ماندگار و رد بوی بینظیری از خود به جا می گذارند.
اگر قصد خرید ادکلن مردانه - زنانه مختلف دارید به فروشگاه اینترنتی عطر و ادکلن مراجعه کنید و انواع عطر و ادکلن های در بازه های متفاوت را مشاهده کنید. اگر هم قصد خرید یا مطالعه مشخصات این محصول را دارید از طریق لینک زیر می توانید به آن دسترسی داشته باشید.
معرفی عطر
عضویت در خبرنامه
برای دریافت جدیدترین مقالات روز عطر و ادکلن در خبرنامه عضو شوید