Loading...
پنجشنبه 03 آذر 1401 مدیر عطریمو 107 0

آنچه در این مطلب خواهید خواند

ادکلن برند مردانه آنتونیو باندراس کوکتل سداکشن بلو مردانه (بندراس کوکتیل آبی)


در سال 2014، شرکت عطرسازی آنتونیو باندراس که در زمینه تولید برترین عطر و ادکلن های سرتاسر جهان بسیار مشهور و مطرح است، ادکلن اصل آنتونیو باندراس کوکتل سداکشن بلو مردانه (بندراس کوکتیل آبی) را معرفی و به سرتاسر جهان عرضه کرد. عطر آنتونیو باندراس کوکتل سداکشن بلو مردانه (بندراس کوکتیل آبی) با نام Cocktail Seduction Blue for Men هم شناخته می شود.
برند آنتونیو باندراس متعلق به کشور ایالات متحده است و عطرهای این مجموعه معمولاً از آنجا انتشار می یابند. این عطر شیک و مشهور به عنوان یکی از عطرهای پرفروش و محبوب این برند با آمیزه های بسیار معطر رایحه های معطر شناخته می شود.
همیشه در فرآیند تولید یک عطر، یکی از مهمترین فاکتورها عطرساز آن عطر است. اینکه جزء بهترین ها باشد. عطاران این عطر خارق العاده، با ترکیب عناصر طبیعی و خاص توانستند به خوبی از پس خلق رایحه خاص و کاملاً انحصاری بر آیند.
برای ساخت آمیزه خوشبوی این عطر از اسانس های متنوعی استفاده شده است که در ادامه به شرح آن می پردازیم: اسانس اولیه عطر: ترنج ، انگور فرنگی سیاه، هندوانه
اسانس میانی عطر: هل ، روایح گلی
اسانس پایه عطر: مشک ، سدر ، عنبر
این عطر مردانه از عطرهای بسیار مطرح در میان طرفداران این برند است.
اگر قصد خرید یا مشاهده قیمت عطر آنتونیو باندراس کوکتل سداکشن بلو مردانه (بندراس کوکتیل آبی)، را دارید، از طریق لینک زیر اقدام کنید و قیمت عطر را مشاهده کنید.
آنتونیو باندراس کوکتل سداکشن بلو مردانه (بندراس کوکتیل آبی)
خرید اینترنتی عطر از طریق لینک بالا امکانپذیر است.
معرفی عطر
عضویت در خبرنامه
برای دریافت جدیدترین مقالات روز عطر و ادکلن در خبرنامه عضو شوید