Loading...
دوشنبه 31 مرداد 1401 مدیر عطریمو 266 0

آنچه در این مطلب خواهید خواند

عطر و ادکلن مردانه کارولینا هررا سی اچ اینسیگنیا من


در سال 2018، شرکت عطرسازی کارولینا هررا که در زمینه تولید برترین عطر و ادکلن های سرتاسر جهان بسیار مشهور و مطرح است، عطر کارولینا هررا سی اچ اینسیگنیا من را معرفی و به سرتاسر جهان عرضه کرد. عطر کارولینا هررا سی اچ اینسیگنیا من با نام CH Insignia Men هم شناخته می شود.
برند کارولینا هررا متعلق به کشور ایالات متحده است و عطرهای این مجموعه معمولاً از آنجا انتشار می یابند. این عطر شیک و مشهور به عنوان یکی از عطرهای پرفروش و محبوب این برند با آمیزه های بسیار معطر شرقی چوبی شناخته می شود.
همیشه در فرآیند تولید یک عطر، یکی از مهمترین فاکتورها عطرساز آن عطر است. اینکه جزء بهترین ها باشد. به عنوان مثال در این عطر می توانیم از امیلی (بِویه)کوپرمن، پیر کنستانتین گراس، نام ببریم. استفاده از بهترین ترکیبات در ساخت یک رایحه منحصر به فرد و خاص می تواند شگفتی خاصی در رایحه یک عطر خلق کند.
برای ساخت آمیزه خوشبوی این عطر از اسانس های متنوعی استفاده شده است که در ادامه به شرح آن می پردازیم: اسانس اولیه عطر: دارچین ، زعفران
اسانس میانی عطر: رز ، بنفشه
اسانس پایه عطر: نعناع هندی ، لابدانیوم، روایح چوبی، عود، کشمران
این عطر مردانه از عطرهای بسیار مطرح در میان طرفداران این برند است.
اگر قصد خرید یا مشاهده قیمت عطر کارولینا هررا سی اچ اینسیگنیا من، را دارید، از طریق لینک زیر اقدام کنید و قیمت عطر را مشاهده کنید.
کارولینا هررا سی اچ اینسیگنیا من
خرید عطر و ادکلن از طریق لینک بالا امکانپذیر است.
معرفی عطر
عضویت در خبرنامه
برای دریافت جدیدترین مقالات روز عطر و ادکلن در خبرنامه عضو شوید