Loading...
دوشنبه 12 دی 1401 مدیر عطریمو 131 0

آنچه در این مطلب خواهید خواند

ادکلن زنانه پارفومز د مارلی کاسلی (کاسیلی)


برند پارفومز د مارلی ادکلن پارفومز د مارلی کاسلی (کاسیلی) را در سال 2019 معرفی کرد. پارفومز د مارلی علاوه بر رایحه خوش عطر به زیبایی ظاهری عطرها هم توجه کرده و همواره سعی در تولید عطر و ادکلن های باکیفیت با طراحی های بسیار شکیل و خاص نموده است.
پارفومز د مارلی کمپانی ثبت شده در فرانسه است. اگر از طرفداران عطرهای ساخت فرانسه هستید، پارفومز د مارلی کاسلی (کاسیلی) می تواند پیشنهاد خارق العاده ای برای شما باشد. پارفومز د مارلی کاسلی (کاسیلی) - Cassili از کنار هم قرار گرفتن اسانس هایی ساخته شده است که جزء گروه بویایی شرقی گلی دسته بندی می شود. عطاران این عطر، برای ساخت رایحه بینظیر آن تمام تلاش خود را به خرج داده اند.
همانطور که گفتیم، عطرها از کنار هم قرار گرفتن اسانس های متنوعی به وجود می آیند. نت اولیه عطر شامل اسانس های رز ، دانه‌های قرمز ، روایح گلی، است. روایحی که معمولا با بوی تندی آشکار و خیلی زود از بین می روند. نت میانی عطر شامل اسانس های مختلفی مثل گل ابریشم ، آلو ، پلومریا، پتالیا، است. رایحه هایی بسیار مهم و تاثیرگذار که نقش بسزایی در بوی نهایی عطر دارند. رایحه های نت پایانی شامل اسانس های دانه تونکا ، وانیل ، چوب صندل سفید است.
برای خرید اینترنتی عطر زنانه پارفومز د مارلی کاسلی (کاسیلی) به فروشگاه اینترنتی عطر و ادکلن مراجعه کنید و تنوع فوق العاده ای از عطر و ادکلن های زنانه و مردانه از برندهای متفاوت را مشاهده کنید. پیشنهاد می کنیم، بر روی لینک زیر کلیک کنید، مشخصات کامل محصول به همراه نظرات کاربران در مورد این عطر را مطالعه کنید.
معرفی عطر
عضویت در خبرنامه
برای دریافت جدیدترین مقالات روز عطر و ادکلن در خبرنامه عضو شوید