Loading...
يكشنبه 22 اسفند 1400 مدیر عطریمو 51 0

آنچه در این مطلب خواهید خواند

ادکلن برند مردانه بوتگا ونتا پور هوم اکستریم


برند بوتگا ونتا عطر و ادکلن بوتگا ونتا پور هوم اکستریم را در سال 2015 معرفی کرد. بوتگا ونتا علاوه بر رایحه خوش عطر به زیبایی ظاهری عطرها هم توجه کرده و همواره سعی در تولید عطر و ادکلن های باکیفیت با طراحی های بسیار شکیل و خاص نموده است.
بوتگا ونتا کمپانی ثبت شده در ایتالیا است. اگر از طرفداران عطرهای ساخت ایتالیا هستید، بوتگا ونتا پور هوم اکستریم می تواند پیشنهاد خارق العاده ای برای شما باشد. بوتگا ونتا پور هوم اکستریم - Bottega Veneta Pour Homme Extreme از کنار هم قرار گرفتن اسانس هایی ساخته شده است که جزء گروه بویایی رایحه های چرمی دسته بندی می شود. دانیالا روش آندرایه، آنتوان میزندی از عطاران بسیار حاذق صنعت عطرسازی است که این عطر را ساخت.
همانطور که گفتیم، عطرها از کنار هم قرار گرفتن اسانس های متنوعی به وجود می آیند. نت اولیه عطر شامل اسانس های ترنج ، درخت کاج ، سرو کوهی ، است. روایحی که معمولا با بوی تندی آشکار و خیلی زود از بین می روند. نت میانی عطر شامل اسانس های مختلفی مثل جوز ، درخت نراد، فلفل قرمز شیرین ، است. رایحه هایی بسیار مهم و تاثیرگذار که نقش بسزایی در بوی نهایی عطر دارند. رایحه های نت پایانی شامل اسانس های نعناع هندی ، چرم ، لابدانیوم است.
برای خرید عطر مردانه بوتگا ونتا پور هوم اکستریم به فروشگاه عطر مراجعه کنید و تنوع فوق العاده ای از عطر و ادکلن های زنانه و مردانه از برندهای متفاوت را مشاهده کنید. پیشنهاد می کنیم، بر روی لینک زیر کلیک کنید، مشخصات کامل محصول به همراه نظرات کاربران در مورد این عطر را مطالعه کنید.
معرفی عطر
عضویت در خبرنامه
برای دریافت جدیدترین مقالات روز عطر و ادکلن در خبرنامه عضو شوید