Loading...
سه شنبه 09 فروردین 1401 مدیر عطریمو 99 0

آنچه در این مطلب خواهید خواند

ادکلن برند مردانه هوگو بوس باتلد (هوگو باس باتل)


در سال 1998، برند مطرح هوگو بوس که از شرکت های مشهور و بسیار حرفه ای در حوزه عطر و ادکلن است ادکلن هوگو بوس باتلد (هوگو باس باتل) را معرفی و آن را به جهانیان عرضه کرد.
برند هوگو بوس متعلق به کشور آلمان است. برخی هوگو بوس باتلد (هوگو باس باتل) را با نام لاتین Boss Bottled می شناسند. آمیزه های چوبی ادویه ای بسیار خوشبو و معطر این عطر نقش بسزایی در محبوبیت آن داشته است در خلق یک عطر که بتواند سلیقه مخاطبانش را به خوبی پوشش دهد، علاوه بر گروه بویایی، عطار آن هم بسیار مهم و موثر است. این عطر هم مانند بسیار عطرهای مطرح عطرساز برجسته ای دارد. نام خالق این عطر آنیک مناردو است. فردی بسیار حاذق و هنرمند در خلق رایحه خوشبو و ماندگار این عطر.
بوی عطر را مجموعه اسانس های سازنده آن می سازند. اینکه در نهایت عطر چه بویی داشته باشد. در این عطر در ترکیبات نت اولیه با رایحه ترنج ، لیمو ترش، سیب ، خزه درخت بلوط ، شمعدانی ، آلو ، روبرو هستیم. روایحی که برای دقایقی شامه را پر کرده و ناپدید می شوند. در نت میانی به رایحه های بسیار خوشبوی میخک صدپر ، دارچین ، چوب ماهون، می رسیم. روایح در این نت ماندگار تر و اصیل تر هستند. روایح نت پایانی، روایحی هستند که رایحه عطر با آن خاتمه می یابد. رایحه های وانیل ، خس خس ، سدر ، چوب صندل سفید ، درخت زیتون ، که در عطرهای اصل تا ساعت ها ماندگار و رد بوی بینظیری از خود به جا می گذارند.
اگر قصد خرید اینترنتی عطر و ادکلن مردانه مختلف دارید به فروشگاه اینترنتی عطر و ادکلن مراجعه کنید و انواع عطر و ادکلن های در بازه های متفاوت را مشاهده کنید. اگر هم قصد خرید یا مطالعه مشخصات این محصول را دارید از طریق لینک زیر می توانید به آن دسترسی داشته باشید.
معرفی عطر
عضویت در خبرنامه
برای دریافت جدیدترین مقالات روز عطر و ادکلن در خبرنامه عضو شوید