Loading...
دوشنبه 07 آذر 1401 مدیر عطریمو 118 0

آنچه در این مطلب خواهید خواند

عطر و ادکلن زنانه توس بونجور سنوریتا


برند توس عطر توس بونجور سنوریتا را در سال 2017 معرفی کرد. توس علاوه بر رایحه خوش عطر به زیبایی ظاهری عطرها هم توجه کرده و همواره سعی در تولید عطر و ادکلن های باکیفیت با طراحی های بسیار شکیل و خاص نموده است.
توس کمپانی ثبت شده در اسپانیا است. اگر از طرفداران عطرهای ساخت اسپانیا هستید، توس بونجور سنوریتا می تواند پیشنهاد خارق العاده ای برای شما باشد. توس بونجور سنوریتا - Bonjour Senorita از کنار هم قرار گرفتن اسانس هایی ساخته شده است که جزء گروه بویایی گلی میوه ای دسته بندی می شود. ناتالی لارسن از عطاران بسیار حاذق صنعت عطرسازی است که این عطر را ساخت.
همانطور که گفتیم، عطرها از کنار هم قرار گرفتن اسانس های متنوعی به وجود می آیند. نت اولیه عطر شامل اسانس های ترنج ، تمشک ، انبه ، است. روایحی که معمولا با بوی تندی آشکار و خیلی زود از بین می روند. نت میانی عطر شامل اسانس های مختلفی مثل نارگیل ، گواوا، است. رایحه هایی بسیار مهم و تاثیرگذار که نقش بسزایی در بوی نهایی عطر دارند. رایحه های نت پایانی شامل اسانس های وانیل ، نعناع هندی ، روایح چوبی است.
برای خرید ادکلن اصل زنانه توس بونجور سنوریتا به فروشگاه اینترنتی عطر و ادکلن مراجعه کنید و تنوع فوق العاده ای از عطر و ادکلن های زنانه و مردانه از برندهای متفاوت را مشاهده کنید. پیشنهاد می کنیم، بر روی لینک زیر کلیک کنید، مشخصات کامل محصول به همراه نظرات کاربران در مورد این عطر را مطالعه کنید.
معرفی عطر
عضویت در خبرنامه
برای دریافت جدیدترین مقالات روز عطر و ادکلن در خبرنامه عضو شوید