Loading...
دوشنبه 03 بهمن 1401 مدیر عطریمو 175 0

آنچه در این مطلب خواهید خواند

عطر اصل زنانه ویکتور اند رولف بن بن کوتور


در سال 2016، شرکت عطرسازی ویکتور اند رولف که در زمینه تولید برترین عطر و ادکلن های سرتاسر جهان بسیار مشهور و مطرح است، عطر و ادکلن ویکتور اند رولف بن بن کوتور را معرفی و به سرتاسر جهان عرضه کرد. عطر ویکتور اند رولف بن بن کوتور با نام Bonbon Couture هم شناخته می شود.
برند ویکتور اند رولف متعلق به کشور هلند است و عطرهای این مجموعه معمولاً از آنجا انتشار می یابند. این عطر شیک و مشهور به عنوان یکی از عطرهای پرفروش و محبوب این برند با آمیزه های بسیار معطر شرقی وانیلی شناخته می شود.
همیشه در فرآیند تولید یک عطر، یکی از مهمترین فاکتورها عطرساز آن عطر است. اینکه جزء بهترین ها باشد. به عنوان مثال در این عطر می توانیم از سرژ مژولیای، سسیل متون، نام ببریم. استفاده از بهترین ترکیبات در ساخت یک رایحه منحصر به فرد و خاص می تواند شگفتی خاصی در رایحه یک عطر خلق کند.
برای ساخت آمیزه خوشبوی این عطر از اسانس های متنوعی استفاده شده است که در ادامه به شرح آن می پردازیم: اسانس اولیه عطر: نارنگی ماندارین، بهار نارنج، هلو
اسانس میانی عطر: یاس، شکوفه پرتقال ، کارامل
اسانس پایه عطر: وانیل ، نعناع هندی ، چوب صندل سفید ، گل تنباکوی سفید
این عطر زنانه از عطرهای بسیار مطرح در میان طرفداران این برند است.
اگر قصد خرید یا مشاهده قیمت عطر ویکتور اند رولف بن بن کوتور، را دارید، از طریق لینک زیر اقدام کنید و قیمت ادکلن را مشاهده کنید.
ویکتور اند رولف بن بن کوتور
خرید آنلاین ادکلن اورجینال از طریق لینک بالا امکانپذیر است.
معرفی عطر
عضویت در خبرنامه
برای دریافت جدیدترین مقالات روز عطر و ادکلن در خبرنامه عضو شوید