Loading...
دوشنبه 25 مهر 1401 مدیر عطریمو 137 0

آنچه در این مطلب خواهید خواند

عطر زنانه ویکتوریا سکرت بامب شل اینتنس


برند ویکتوریا سیکرت عطر و ادکلن ویکتوریا سکرت بامب شل اینتنس را در سال 2019 معرفی کرد. ویکتوریا سیکرت علاوه بر رایحه خوش عطر به زیبایی ظاهری عطرها هم توجه کرده و همواره سعی در تولید عطر و ادکلن های باکیفیت با طراحی های بسیار شکیل و خاص نموده است.
ویکتوریا سیکرت کمپانی ثبت شده در ایالات متحده است. اگر از طرفداران عطرهای ساخت ایالات متحده هستید، ویکتوریا سکرت بامب شل اینتنس می تواند پیشنهاد خارق العاده ای برای شما باشد. ویکتوریا سکرت بامب شل اینتنس - Bombshell Intense از کنار هم قرار گرفتن اسانس هایی ساخته شده است که جزء گروه بویایی رایحه های چایپر دسته بندی می شود. عطاران این عطر، برای ساخت رایحه بینظیر آن تمام تلاش خود را به خرج داده اند.
همانطور که گفتیم، عطرها از کنار هم قرار گرفتن اسانس های متنوعی به وجود می آیند. نت اولیه عطر شامل اسانس های گیلاس ، است. روایحی که معمولا با بوی تندی آشکار و خیلی زود از بین می روند. نت میانی عطر شامل اسانس های مختلفی مثل گل صدتومانی، است. رایحه هایی بسیار مهم و تاثیرگذار که نقش بسزایی در بوی نهایی عطر دارند. رایحه های نت پایانی شامل اسانس های وانیل است.
برای خرید عطر اصل زنانه ویکتوریا سکرت بامب شل اینتنس به فروشگاه اینترنتی عطر و ادکلن مراجعه کنید و تنوع فوق العاده ای از عطر و ادکلن های زنانه و مردانه از برندهای متفاوت را مشاهده کنید. پیشنهاد می کنیم، بر روی لینک زیر کلیک کنید، مشخصات کامل محصول به همراه نظرات کاربران در مورد این عطر را مطالعه کنید.
معرفی عطر
عضویت در خبرنامه
برای دریافت جدیدترین مقالات روز عطر و ادکلن در خبرنامه عضو شوید