Loading...
پنجشنبه 13 مرداد 1401 مدیر عطریمو 52 0

آنچه در این مطلب خواهید خواند

ادکلن اصل مردانه فرانک اولیویر بلو تاچ (فرانک الیور آبی مردانه)


فرانک اولیویر از کمپانی های بسیار مشهور و مطرح در حوزه عطر و ادکلن در سال 2011، ادکلن فرانک اولیویر بلو تاچ (فرانک الیور آبی مردانه) را معرفی و عرضه کرد.
این عطر که از کشور فرانسه عرضه شد، با نام لاتین Blue Touch شناخته می شود. عطری بسیار خوشبو و جذاب که با رایحه ای بسیار خوشبو از دسته عطرهای چوبی معطر شناخته می شود. عطاران این عطر، برای ساخت رایحه خوشبو و ماندگار عطر از ترکیبات متنوع و جذابی استفاده کردند.
در ترکیبات نت اولیه عطر روایح بسیار خوشبوی ترنج ، لیمو ترش، ترکیبات سبز ، نارنگی، فلفل صورتی ، را احساس می کنیم. در ترکیب نت میانی عطر رایحه های نعناع هندی ، سالویا ، خس خس ، صمغ گالبانیوم، روایح چوبی، خربزه ، استفاده شده است. این عطر بسیار خوشبو در انتها با رایحه های مشک ، کهربا، خزه درخت بلوط ، خاتمه یافته و رایحه ای بینظیر و خارق العاده را در فضا طنین انداز می کند.
برای خرید عطر اورجینال مردانه متنوع و متفاوت، از طریق لینک زیر به فروشگاه عطر مراجعه کنید. و لذت یک خرید اینترنتی امن را تجربه کنید.
برای مشاهده مشخصات یا خرید اینترنتی عطر مردانه فرانک اولیویر بلو تاچ (فرانک الیور آبی مردانه) از طریق لینک زیر اقدام کنید:
معرفی عطر
عضویت در خبرنامه
برای دریافت جدیدترین مقالات روز عطر و ادکلن در خبرنامه عضو شوید