Loading...
دوشنبه 13 تیر 1401 مدیر عطریمو 42 0

آنچه در این مطلب خواهید خواند

ادکلن برند مردانه - زنانه اینیتیو پارفومرز پرایوز بلسد براکا


برند اینیشیو پارفومز پرایوز عطر اینیتیو پارفومرز پرایوز بلسد براکا را در سال 2015 معرفی کرد. اینیشیو پارفومز پرایوز علاوه بر رایحه خوش عطر به زیبایی ظاهری عطرها هم توجه کرده و همواره سعی در تولید عطر و ادکلن های باکیفیت با طراحی های بسیار شکیل و خاص نموده است.
اینیشیو پارفومز پرایوز کمپانی ثبت شده در فرانسه است. اگر از طرفداران عطرهای ساخت فرانسه هستید، اینیتیو پارفومرز پرایوز بلسد براکا می تواند پیشنهاد خارق العاده ای برای شما باشد. اینیتیو پارفومرز پرایوز بلسد براکا - Blessed Baraka از کنار هم قرار گرفتن اسانس هایی ساخته شده است که جزء گروه بویایی رایحه های شرقی دسته بندی می شود. آلبرتو موریلاس از عطاران بسیار حاذق صنعت عطرسازی است که این عطر را ساخت.
همانطور که گفتیم، عطرها از کنار هم قرار گرفتن اسانس های متنوعی به وجود می آیند. نت اولیه عطر شامل اسانس های مشک ، کهربا، چوب صندل سفید ، است. روایحی که معمولا با بوی تندی آشکار و خیلی زود از بین می روند.
برای خرید ادکلن مردانه - زنانه اینیتیو پارفومرز پرایوز بلسد براکا به فروشگاه اینترنتی عطر و ادکلن مراجعه کنید و تنوع فوق العاده ای از عطر و ادکلن های زنانه و مردانه از برندهای متفاوت را مشاهده کنید. پیشنهاد می کنیم، بر روی لینک زیر کلیک کنید، مشخصات کامل محصول به همراه نظرات کاربران در مورد این عطر را مطالعه کنید.
معرفی عطر
عضویت در خبرنامه
برای دریافت جدیدترین مقالات روز عطر و ادکلن در خبرنامه عضو شوید