Loading...
جمعه 14 مرداد 1401 مدیر عطریمو 206 0

آنچه در این مطلب خواهید خواند

ادکلن اصل مردانه پاکورابان بلک ایکس اس ایکس لوس آنجلس فور هیم


پاکو رابان از کمپانی های بسیار مشهور و مطرح در حوزه عطر و ادکلن در سال 2016، عطر و ادکلن پاکورابان بلک ایکس اس ایکس لوس آنجلس فور هیم را معرفی و عرضه کرد.
این عطر که از کشور اسپانیا عرضه شد، با نام لاتین Black XS Los Angeles for Him شناخته می شود. عطری بسیار خوشبو و جذاب که با رایحه ای بسیار خوشبو از دسته عطرهای شرقی چوبی شناخته می شود. الیور کرسپ، عطار، برای ساخت رایحه خوشبو و ماندگار عطر از ترکیبات متنوع و جذابی بهره گرفت.
در ترکیبات نت اولیه عطر روایح بسیار خوشبوی پرتقال، لیمو ترش، سالویا اسکلاریا، را احساس می کنیم. در ترکیب نت میانی عطر رایحه های سیب ، گل برف ، دارچین چینی، آناناس ، استفاده شده است. این عطر بسیار خوشبو در انتها با رایحه های دانه تونکا ، وانیل ، خزه درخت بلوط ، روایح چوبی، خاتمه یافته و رایحه ای بینظیر و خارق العاده را در فضا طنین انداز می کند.
برای خرید عطر و ادکلن مردانه متنوع و متفاوت، از طریق لینک زیر به فروشگاه عطر مراجعه کنید. و لذت یک خرید اینترنتی امن را تجربه کنید.
برای مشاهده مشخصات یا خرید اینترنتی ادکلن برند مردانه پاکورابان بلک ایکس اس ایکس لوس آنجلس فور هیم از طریق لینک زیر اقدام کنید:
معرفی عطر
عضویت در خبرنامه
برای دریافت جدیدترین مقالات روز عطر و ادکلن در خبرنامه عضو شوید