Loading...
سه شنبه 08 آذر 1401 مدیر عطریمو 98 0

آنچه در این مطلب خواهید خواند

ادکلن برند مردانه مرسدس بنز وی آی پی کلاب بلک لدر بای هونورین بلنک


در سال 2015، شرکت عطرسازی مرسدس بنز که در زمینه تولید برترین عطر و ادکلن های سرتاسر جهان بسیار مشهور و مطرح است، ادکلن برند مرسدس بنز وی آی پی کلاب بلک لدر بای هونورین بلنک را معرفی و به سرتاسر جهان عرضه کرد. عطر مرسدس بنز وی آی پی کلاب بلک لدر بای هونورین بلنک با نام Black Leather (VIP Club) by Honorine Blanc هم شناخته می شود.
برند مرسدس بنز متعلق به کشور آلمان است و عطرهای این مجموعه معمولاً از آنجا انتشار می یابند. این عطر شیک و مشهور به عنوان یکی از عطرهای پرفروش و محبوب این برند با آمیزه های بسیار معطر رایحه های چرمی شناخته می شود.
همیشه در فرآیند تولید یک عطر، یکی از مهمترین فاکتورها عطرساز آن عطر است. اینکه جزء بهترین ها باشد. به عنوان مثال در این عطر می توانیم از هونورین بلانک، نام ببریم. استفاده از بهترین ترکیبات در ساخت یک رایحه منحصر به فرد و خاص می تواند شگفتی خاصی در رایحه یک عطر خلق کند.
برای ساخت آمیزه خوشبوی این عطر از اسانس های متنوعی استفاده شده است که در ادامه به شرح آن می پردازیم: اسانس اولیه عطر: ترنج ، ریشه زنبق، جیر
اسانس میانی عطر: نعناع هندی ، سالویا ، روایح دودی
اسانس پایه عطر: کهربا، چرم ، لابدانیوم
این عطر مردانه از عطرهای بسیار مطرح در میان طرفداران این برند است.
اگر قصد خرید یا مشاهده قیمت عطر مرسدس بنز وی آی پی کلاب بلک لدر بای هونورین بلنک، را دارید، از طریق لینک زیر اقدام کنید و قیمت عطر را مشاهده کنید.
مرسدس بنز وی آی پی کلاب بلک لدر بای هونورین بلنک
خرید آنلاین عطر از طریق لینک بالا امکانپذیر است.
معرفی عطر
عضویت در خبرنامه
برای دریافت جدیدترین مقالات روز عطر و ادکلن در خبرنامه عضو شوید