Loading...
يكشنبه 07 آذر 1400 مدیر عطریمو 15 0

آنچه در این مطلب خواهید خواند

عطر و ادکلن زنانه بورلی هیلز پولو کلاب اسپرت 2 پور فمه زنانه


بورلی هیلز پولو کلاب از کمپانی های بسیار مشهور و مطرح در حوزه عطر و ادکلن در سال 2018، عطر اصل بورلی هیلز پولو کلاب اسپرت 2 پور فمه زنانه را معرفی و عرضه کرد.
این عطر که از کشور ایالات متحده عرضه شد، با نام لاتین Beverly Hills Polo Club Sport 2 Pour Femme شناخته می شود. عطری بسیار خوشبو و جذاب که با رایحه ای بسیار خوشبو از دسته عطرهای معطر فوژه شناخته می شود. عطاران این عطر، برای ساخت رایحه خوشبو و ماندگار عطر از ترکیبات متنوع و جذابی استفاده کردند.
در ترکیبات نت اولیه عطر روایح بسیار خوشبوی اسطوخودوس ، را احساس می کنیم. در ترکیب نت میانی عطر رایحه های بهار نارنج، گل برف ، آب ، استفاده شده است. این عطر بسیار خوشبو در انتها با رایحه های کهربا، خزه درخت بلوط ، چوب صندل سفید ، خاتمه یافته و رایحه ای بینظیر و خارق العاده را در فضا طنین انداز می کند.
برای خرید ادکلن اورجینال زنانه متنوع و متفاوت، از طریق لینک زیر به فروشگاه عطر مراجعه کنید. و لذت یک خرید اینترنتی امن را تجربه کنید.
برای مشاهده مشخصات یا خرید اینترنتی عطر و ادکلن زنانه بورلی هیلز پولو کلاب اسپرت 2 پور فمه زنانه از طریق لینک زیر اقدام کنید:
معرفی عطر
عضویت در خبرنامه
برای دریافت جدیدترین مقالات روز عطر و ادکلن در خبرنامه عضو شوید