Loading...
شنبه 13 فروردین 1401 مدیر عطریمو 29 0

آنچه در این مطلب خواهید خواند

ادکلن مردانه آمواج بیلاود( آمواژ بلاود)


در سال 2013، شرکت عطرسازی آمواج که در زمینه تولید برترین عطر و ادکلن های سرتاسر جهان بسیار مشهور و مطرح است، عطر آمواج بیلاود( آمواژ بلاود) را معرفی و به سرتاسر جهان عرضه کرد. عطر آمواج بیلاود( آمواژ بلاود) با نام Beloved for men هم شناخته می شود.
برند آمواج متعلق به کشور عمان است و عطرهای این مجموعه معمولاً از آنجا انتشار می یابند. این عطر شیک و مشهور به عنوان یکی از عطرهای پرفروش و محبوب این برند با آمیزه های بسیار معطر شرقی چوبی شناخته می شود.
همیشه در فرآیند تولید یک عطر، یکی از مهمترین فاکتورها عطرساز آن عطر است. اینکه جزء بهترین ها باشد. به عنوان مثال در این عطر می توانیم از امیلی (بِویه)کوپرمن، الکساندر کارلن، نام ببریم. استفاده از بهترین ترکیبات در ساخت یک رایحه منحصر به فرد و خاص می تواند شگفتی خاصی در رایحه یک عطر خلق کند.
برای ساخت آمیزه خوشبوی این عطر از اسانس های متنوعی استفاده شده است که در ادامه به شرح آن می پردازیم: اسانس اولیه عطر: پرتقال، گریپ فروت ، هل ، لامی ، فلفل
اسانس میانی عطر: شمعدانی ، ریشه زنبق، یاس، زعفران
اسانس پایه عطر: مشک ، نعناع هندی ، خس خس ، سدر ، چرم ، چوب گایاک
این عطر مردانه از عطرهای بسیار مطرح در میان طرفداران این برند است.
اگر قصد خرید یا مشاهده قیمت عطر آمواج بیلاود( آمواژ بلاود)، را دارید، از طریق لینک زیر اقدام کنید و قیمت ادکلن را مشاهده کنید.
آمواج بیلاود( آمواژ بلاود)
خرید اینترنتی ادکلن از طریق لینک بالا امکانپذیر است.
معرفی عطر
عضویت در خبرنامه
برای دریافت جدیدترین مقالات روز عطر و ادکلن در خبرنامه عضو شوید