Loading...
دوشنبه 27 دی 1400 مدیر عطریمو 55 0

آنچه در این مطلب خواهید خواند

عطر مردانه - زنانه ناسوماتو برائوندا (باراوندا)


در سال 2016، شرکت عطرسازی ناسوماتو که در زمینه تولید برترین عطر و ادکلن های سرتاسر جهان بسیار مشهور و مطرح است، عطر و ادکلن ناسوماتو برائوندا (باراوندا) را معرفی و به سرتاسر جهان عرضه کرد. عطر ناسوماتو برائوندا (باراوندا) با نام Baraonda هم شناخته می شود.
برند ناسوماتو متعلق به کشور هلند است و عطرهای این مجموعه معمولاً از آنجا انتشار می یابند. این عطر شیک و مشهور به عنوان یکی از عطرهای پرفروش و محبوب این برند با آمیزه های بسیار معطر شرقی چوبی شناخته می شود.
همیشه در فرآیند تولید یک عطر، یکی از مهمترین فاکتورها عطرساز آن عطر است. اینکه جزء بهترین ها باشد. به عنوان مثال در این عطر می توانیم از الکساندرو گولتیری، نام ببریم. استفاده از بهترین ترکیبات در ساخت یک رایحه منحصر به فرد و خاص می تواند شگفتی خاصی در رایحه یک عطر خلق کند.
برای ساخت آمیزه خوشبوی این عطر از اسانس های متنوعی استفاده شده است که در ادامه به شرح آن می پردازیم: اسانس اولیه عطر: مشک ، رز ، روایح چوبی، گل ختی ، آمبروکسان، ویسکی

این عطر مردانه - زنانه از عطرهای بسیار مطرح در میان طرفداران این برند است.
اگر قصد خرید یا مشاهده قیمت عطر ناسوماتو برائوندا (باراوندا)، را دارید، از طریق لینک زیر اقدام کنید و قیمت ادکلن را مشاهده کنید.
ناسوماتو برائوندا (باراوندا)
خرید آنلاین ادکلن اصل از طریق لینک بالا امکانپذیر است.
معرفی عطر
عضویت در خبرنامه
برای دریافت جدیدترین مقالات روز عطر و ادکلن در خبرنامه عضو شوید