Loading...
يكشنبه 30 آبان 1400 مدیر عطریمو 136 0

آنچه در این مطلب خواهید خواند

ادکلن اصل مردانه آزارو پور هوم لیمیتد ادیشن 2016


در سال 2016، شرکت عطرسازی آزارو که در زمینه تولید برترین عطر و ادکلن های سرتاسر جهان بسیار مشهور و مطرح است، عطر و ادکلن آزارو پور هوم لیمیتد ادیشن 2016 را معرفی و به سرتاسر جهان عرضه کرد. عطر آزارو پور هوم لیمیتد ادیشن 2016 با نام Azzaro Pour Homme Limited Edition 2016 هم شناخته می شود.
برند آزارو متعلق به کشور فرانسه است و عطرهای این مجموعه معمولاً از آنجا انتشار می یابند. این عطر شیک و مشهور به عنوان یکی از عطرهای پرفروش و محبوب این برند با آمیزه های بسیار معطر معطر فوژه شناخته می شود.
همیشه در فرآیند تولید یک عطر، یکی از مهمترین فاکتورها عطرساز آن عطر است. اینکه جزء بهترین ها باشد. به عنوان مثال در این عطر می توانیم از کوئنتین بیش، نام ببریم. استفاده از بهترین ترکیبات در ساخت یک رایحه منحصر به فرد و خاص می تواند شگفتی خاصی در رایحه یک عطر خلق کند.
برای ساخت آمیزه خوشبوی این عطر از اسانس های متنوعی استفاده شده است که در ادامه به شرح آن می پردازیم: اسانس اولیه عطر: گریپ فروت
اسانس میانی عطر: اسطوخودوس
اسانس پایه عطر: سدر
این عطر مردانه از عطرهای بسیار مطرح در میان طرفداران این برند است.
اگر قصد خرید یا مشاهده قیمت عطر آزارو پور هوم لیمیتد ادیشن 2016، را دارید، از طریق لینک زیر اقدام کنید و قیمت عطر را مشاهده کنید.
آزارو پور هوم لیمیتد ادیشن 2016
خرید ادکلن اورجینال از طریق لینک بالا امکانپذیر است.
معرفی عطر
عضویت در خبرنامه
برای دریافت جدیدترین مقالات روز عطر و ادکلن در خبرنامه عضو شوید