Loading...
يكشنبه 09 بهمن 1401 مدیر عطریمو 150 0

آنچه در این مطلب خواهید خواند

عطر اصل مردانه اکسیس بلو


برند اکسیس عطر اصل اکسیس بلو را در سال 2009 معرفی کرد. اکسیس علاوه بر رایحه خوش عطر به زیبایی ظاهری عطرها هم توجه کرده و همواره سعی در تولید عطر و ادکلن های باکیفیت با طراحی های بسیار شکیل و خاص نموده است.
اکسیس کمپانی ثبت شده در فرانسه است. اگر از طرفداران عطرهای ساخت فرانسه هستید، اکسیس بلو می تواند پیشنهاد خارق العاده ای برای شما باشد. اکسیس بلو - Axis Blue از کنار هم قرار گرفتن اسانس هایی ساخته شده است که جزء گروه بویایی چوبی ادویه ای دسته بندی می شود. عطاران این عطر، برای ساخت رایحه بینظیر آن تمام تلاش خود را به خرج داده اند.
همانطور که گفتیم، عطرها از کنار هم قرار گرفتن اسانس های متنوعی به وجود می آیند. نت اولیه عطر شامل اسانس های ترنج ، لاله مردابی، نارنگی، است. روایحی که معمولا با بوی تندی آشکار و خیلی زود از بین می روند. نت میانی عطر شامل اسانس های مختلفی مثل اسطوخودوس ، هل ، جوز ، چای ، است. رایحه هایی بسیار مهم و تاثیرگذار که نقش بسزایی در بوی نهایی عطر دارند. رایحه های نت پایانی شامل اسانس های دانه تونکا ، مشک ، خس خس ، سدر ، چوب صندل سفید است.
برای خرید ادکلن اصل مردانه اکسیس بلو به فروشگاه عطر مراجعه کنید و تنوع فوق العاده ای از عطر و ادکلن های زنانه و مردانه از برندهای متفاوت را مشاهده کنید. پیشنهاد می کنیم، بر روی لینک زیر کلیک کنید، مشخصات کامل محصول به همراه نظرات کاربران در مورد این عطر را مطالعه کنید.
معرفی عطر
عضویت در خبرنامه
برای دریافت جدیدترین مقالات روز عطر و ادکلن در خبرنامه عضو شوید