Loading...
آخرین پست ها
چهارشنبه 08 تیر 1401
سه شنبه 07 تیر 1401
سه شنبه 07 تیر 1401
سه شنبه 07 تیر 1401
سه شنبه 07 تیر 1401
دوشنبه 06 تیر 1401
دوشنبه 06 تیر 1401
دوشنبه 06 تیر 1401
دسته بندی
آرشیو
شنبه 10 مهر 1400 مدیر عطریمو 72 0

آنچه در این مطلب خواهید خواند

عطر زنانه سواروسکی اورا بای سواروسکی کالکشن مریج


در سال 2011، شرکت عطرسازی سواروسکی که در زمینه تولید برترین عطر و ادکلن های سرتاسر جهان بسیار مشهور و مطرح است، ادکلن سواروسکی اورا بای سواروسکی کالکشن مریج را معرفی و به سرتاسر جهان عرضه کرد. عطر سواروسکی اورا بای سواروسکی کالکشن مریج با نام Aura by Swarovski Collection Mariage هم شناخته می شود.
برند سواروسکی متعلق به کشور ایالات متحده است و عطرهای این مجموعه معمولاً از آنجا انتشار می یابند. این عطر شیک و مشهور به عنوان یکی از عطرهای پرفروش و محبوب این برند با آمیزه های بسیار معطر گلی میوه ای شناخته می شود.
همیشه در فرآیند تولید یک عطر، یکی از مهمترین فاکتورها عطرساز آن عطر است. اینکه جزء بهترین ها باشد. به عنوان مثال در این عطر می توانیم از فابریس پلگرین، نام ببریم. استفاده از بهترین ترکیبات در ساخت یک رایحه منحصر به فرد و خاص می تواند شگفتی خاصی در رایحه یک عطر خلق کند.
برای ساخت آمیزه خوشبوی این عطر از اسانس های متنوعی استفاده شده است که در ادامه به شرح آن می پردازیم: اسانس اولیه عطر: سرخالو، چای
اسانس میانی عطر: لاله مردابی، گل صدتومانی
اسانس پایه عطر: مشک
این عطر زنانه از عطرهای بسیار مطرح در میان طرفداران این برند است.
اگر قصد خرید یا مشاهده قیمت عطر سواروسکی اورا بای سواروسکی کالکشن مریج، را دارید، از طریق لینک زیر اقدام کنید و قیمت عطر را مشاهده کنید.
سواروسکی اورا بای سواروسکی کالکشن مریج
خرید ادکلن اورجینال از طریق لینک بالا امکانپذیر است.
معرفی عطر
عضویت در خبرنامه
برای دریافت جدیدترین مقالات روز عطر و ادکلن در خبرنامه عضو شوید