Loading...
پنجشنبه 20 مرداد 1401 مدیر عطریمو 161 0

آنچه در این مطلب خواهید خواند

ادکلن برند مردانه جان وارواتوس آرتیسان بلک (ژان وارواتوز آرتیزان مشکی)


در سال 2010، برند مطرح جان وارواتوس که از شرکت های مشهور و بسیار حرفه ای در حوزه عطر و ادکلن است عطر و ادکلن جان وارواتوس آرتیسان بلک (ژان وارواتوز آرتیزان مشکی) را معرفی و آن را به جهانیان عرضه کرد.
برند جان وارواتوس متعلق به کشور ایالات متحده است. برخی جان وارواتوس آرتیسان بلک (ژان وارواتوز آرتیزان مشکی) را با نام لاتین Artisan Black می شناسند. آمیزه های.بسیار خوشبو و معطر این عطر نقش بسزایی در محبوبیت آن داشته است. در خلق یک عطر که بتواند سلیقه مخاطبانش را به خوبی پوشش دهد، علاوه بر گروه بویایی، عطار آن هم بسیار مهم و موثر است. این عطر هم مانند بسیار عطرهای مطرح عطرساز برجسته ای دارد. نام خالق این عطر رودریگو فلورز روی است. فردی بسیار حاذق و هنرمند در خلق رایحه خوشبو و ماندگار این عطر.
بوی عطر را مجموعه اسانس های سازنده آن می سازند. اینکه در نهایت عطر چه بویی داشته باشد. در این عطر در ترکیبات نت اولیه با رایحه لیمو ترش، نارنگی، هندوانه ، پرتقال خونی ، روبرو هستیم. روایحی که برای دقایقی شامه را پر کرده و ناپدید می شوند. در نت میانی به رایحه های بسیار خوشبوی بهار نارنج، یاس، هل ، گشنیز ، زنجبیل ، شکوفه پرتقال ، می رسیم. روایح در این نت ماندگار تر و اصیل تر هستند. روایح نت پایانی، روایحی هستند که رایحه عطر با آن خاتمه می یابد. رایحه های مشک ، کهربا، نعناع هندی ، خس خس ، چرم ، ریشه زنبق، روایح چوبی، ترکیب کفالیس، که در عطرهای اصل تا ساعت ها ماندگار و رد بوی بینظیری از خود به جا می گذارند.
اگر قصد خرید ادکلن مردانه مختلف دارید به فروشگاه اینترنتی عطر و ادکلن مراجعه کنید و انواع عطر و ادکلن های در بازه های متفاوت را مشاهده کنید. اگر هم قصد خرید یا مطالعه مشخصات این محصول را دارید از طریق لینک زیر می توانید به آن دسترسی داشته باشید.
معرفی عطر
عضویت در خبرنامه
برای دریافت جدیدترین مقالات روز عطر و ادکلن در خبرنامه عضو شوید