Loading...
جمعه 16 دی 1401 مدیر عطریمو 81 0

آنچه در این مطلب خواهید خواند

ادکلن اصل مردانه جیورجیو آرمانی کد آلتیمیت مردانه (اولتیمیت)


جیورجیو آرمانی از کمپانی های بسیار مشهور و مطرح در حوزه عطر و ادکلن در سال 2012، ادکلن جیورجیو آرمانی کد آلتیمیت مردانه (اولتیمیت) را معرفی و عرضه کرد.
این عطر که از کشور ایتالیا عرضه شد، با نام لاتین Armani Code Ultimate for Men شناخته می شود. عطری بسیار خوشبو و جذاب که با رایحه ای بسیار خوشبو از دسته عطرهای چوبی معطر شناخته می شود. آنتوان میزندی، عطار، برای ساخت رایحه خوشبو و ماندگار عطر از ترکیبات متنوع و جذابی بهره گرفت.
در ترکیبات نت اولیه عطر روایح بسیار خوشبوی نارنگی ماندارین، گریپ فروت ، بادیان ختایی ، را احساس می کنیم. در ترکیب نت میانی عطر رایحه های سدر ، سرو ، گل آفتاب پرست، گل زیتون، استفاده شده است. این عطر بسیار خوشبو در انتها با رایحه های دانه تونکا ، وانیل ، چوب گایاک، خاتمه یافته و رایحه ای بینظیر و خارق العاده را در فضا طنین انداز می کند.
برای خرید ادکلن مردانه متنوع و متفاوت، از طریق لینک زیر به فروشگاه عطر مراجعه کنید. و لذت یک خرید اینترنتی امن را تجربه کنید.
برای مشاهده مشخصات یا خرید اینترنتی ادکلن مردانه جیورجیو آرمانی کد آلتیمیت مردانه (اولتیمیت) از طریق لینک زیر اقدام کنید:
معرفی عطر
عضویت در خبرنامه
برای دریافت جدیدترین مقالات روز عطر و ادکلن در خبرنامه عضو شوید