Loading...
يكشنبه 16 مرداد 1401 مدیر عطریمو 48 0

آنچه در این مطلب خواهید خواند

ادکلن اصل زنانه جیور جیو آرمانی کد کاشمر


در سال 2017، شرکت عطرسازی جیورجیو آرمانی که در زمینه تولید برترین عطر و ادکلن های سرتاسر جهان بسیار مشهور و مطرح است، عطر و ادکلن جیور جیو آرمانی کد کاشمر را معرفی و به سرتاسر جهان عرضه کرد. عطر جیور جیو آرمانی کد کاشمر با نام Armani Code Cashmere هم شناخته می شود.
برند جیورجیو آرمانی متعلق به کشور ایتالیا است و عطرهای این مجموعه معمولاً از آنجا انتشار می یابند. این عطر شیک و مشهور به عنوان یکی از عطرهای پرفروش و محبوب این برند با آمیزه های بسیار معطر شرقی گلی شناخته می شود.
همیشه در فرآیند تولید یک عطر، یکی از مهمترین فاکتورها عطرساز آن عطر است. اینکه جزء بهترین ها باشد. به عنوان مثال در این عطر می توانیم از دومنیک روپیون، کارلوس بنایم، نام ببریم. استفاده از بهترین ترکیبات در ساخت یک رایحه منحصر به فرد و خاص می تواند شگفتی خاصی در رایحه یک عطر خلق کند.
برای ساخت آمیزه خوشبوی این عطر از اسانس های متنوعی استفاده شده است که در ادامه به شرح آن می پردازیم: اسانس اولیه عطر: یاس، شکوفه پرتقال
اسانس میانی عطر: زنبق ، گل آفتاب پرست، بادام
اسانس پایه عطر: نعناع هندی ، چرم ، روایح دودی، جیر
این عطر زنانه از عطرهای بسیار مطرح در میان طرفداران این برند است.
اگر قصد خرید یا مشاهده قیمت عطر جیور جیو آرمانی کد کاشمر، را دارید، از طریق لینک زیر اقدام کنید و قیمت ادکلن را مشاهده کنید.
جیور جیو آرمانی کد کاشمر
خريد عطر و ادكلن اینترنتی از طریق لینک بالا امکانپذیر است.
معرفی عطر
عضویت در خبرنامه
برای دریافت جدیدترین مقالات روز عطر و ادکلن در خبرنامه عضو شوید