Loading...
شنبه 27 فروردین 1401 مدیر عطریمو 27 0

آنچه در این مطلب خواهید خواند

عطر مردانه - زنانه تیزیانا ترنزی ارتوسا


برند تیزیانا ترنزی عطر اصل تیزیانا ترنزی ارتوسا را در سال 2014 معرفی کرد. تیزیانا ترنزی علاوه بر رایحه خوش عطر به زیبایی ظاهری عطرها هم توجه کرده و همواره سعی در تولید عطر و ادکلن های باکیفیت با طراحی های بسیار شکیل و خاص نموده است.
تیزیانا ترنزی کمپانی ثبت شده در ایتالیا است. اگر از طرفداران عطرهای ساخت ایتالیا هستید، تیزیانا ترنزی ارتوسا می تواند پیشنهاد خارق العاده ای برای شما باشد. تیزیانا ترنزی ارتوسا - Arethusa از کنار هم قرار گرفتن اسانس هایی ساخته شده است که جزء گروه بویایی گلی آبزی دسته بندی می شود. پائولو ترنزی از عطاران بسیار حاذق صنعت عطرسازی است که این عطر را ساخت.
همانطور که گفتیم، عطرها از کنار هم قرار گرفتن اسانس های متنوعی به وجود می آیند. نت اولیه عطر شامل اسانس های پرتقال، سالویا ، چوب صندل سفید ، گریپ فروت ، زنجبیل ، انجیر ، آلو ، است. روایحی که معمولا با بوی تندی آشکار و خیلی زود از بین می روند. نت میانی عطر شامل اسانس های مختلفی مثل رز ، یاس، انار ، شکوفه پرتقال ، زعفران ، است. رایحه هایی بسیار مهم و تاثیرگذار که نقش بسزایی در بوی نهایی عطر دارند. رایحه های نت پایانی شامل اسانس های آب دریا ، نعناع هندی ، خس خس ، چرم ، لابدانیوم، نمک ، ماسه دریا، گل خرزهره، گیاه گیشدر است.
برای خريد عطر اينترنتي مردانه - زنانه تیزیانا ترنزی ارتوسا به فروشگاه عطر مراجعه کنید و تنوع فوق العاده ای از عطر و ادکلن های زنانه و مردانه از برندهای متفاوت را مشاهده کنید. پیشنهاد می کنیم، بر روی لینک زیر کلیک کنید، مشخصات کامل محصول به همراه نظرات کاربران در مورد این عطر را مطالعه کنید.
معرفی عطر
عضویت در خبرنامه
برای دریافت جدیدترین مقالات روز عطر و ادکلن در خبرنامه عضو شوید