Loading...
دوشنبه 23 اسفند 1400 مدیر عطریمو 77 0

آنچه در این مطلب خواهید خواند

عطر اصل زنانه بلومارین آنا


برند بلومارین ادکلن اصل بلومارین آنا را در سال 2014 معرفی کرد. بلومارین علاوه بر رایحه خوش عطر به زیبایی ظاهری عطرها هم توجه کرده و همواره سعی در تولید عطر و ادکلن های باکیفیت با طراحی های بسیار شکیل و خاص نموده است.
بلومارین کمپانی ثبت شده در ایتالیا است. اگر از طرفداران عطرهای ساخت ایتالیا هستید، بلومارین آنا می تواند پیشنهاد خارق العاده ای برای شما باشد. بلومارین آنا - Anna از کنار هم قرار گرفتن اسانس هایی ساخته شده است که جزء گروه بویایی رایحه های گلی دسته بندی می شود. موریس روسل، الکساندر کارلن از عطاران بسیار حاذق صنعت عطرسازی است که این عطر را ساخت.
همانطور که گفتیم، عطرها از کنار هم قرار گرفتن اسانس های متنوعی به وجود می آیند. نت اولیه عطر شامل اسانس های سیب ، میوه‌جات، هلو ، است. روایحی که معمولا با بوی تندی آشکار و خیلی زود از بین می روند. نت میانی عطر شامل اسانس های مختلفی مثل رز ، یاس، گل صدتومانی، مگنولیا ، است. رایحه هایی بسیار مهم و تاثیرگذار که نقش بسزایی در بوی نهایی عطر دارند. رایحه های نت پایانی شامل اسانس های مشک ، وانیل ، چوب صندل سفید ، چوب کشمیر است.
برای خرید عطر زنانه بلومارین آنا به فروشگاه عطر مراجعه کنید و تنوع فوق العاده ای از عطر و ادکلن های زنانه و مردانه از برندهای متفاوت را مشاهده کنید. پیشنهاد می کنیم، بر روی لینک زیر کلیک کنید، مشخصات کامل محصول به همراه نظرات کاربران در مورد این عطر را مطالعه کنید.
معرفی عطر
عضویت در خبرنامه
برای دریافت جدیدترین مقالات روز عطر و ادکلن در خبرنامه عضو شوید